Kukuruz 2014

Ne ulazim u diskusiju oko toga, pitanje sam postavio odgovor dobio-ende-kraj. Evo jos jednog''cudnog'' pitanja: Da li i vama zec skida Zp 434??? Meni nosi, samo pridje tresne stabljiku padne klip zgrabi i ode, boli njega uvo sto sam ja na 5 metra od njega! Sutra zavrsavam sljivu pa krecem u lov!
Ma to su ti stigli berači,nisi dobro vid'o
 
ovo kisovito vreme je ozivio sve.imamo i miseva, i zeceva,i buba i
bolesti.stvari za koje nismo ni znali...
 
Jugi , ne ljuti se , od mene možeš da dobiješ samo šaljiv komentar ako mi nešto tako dodje , ne mogu da izdržim , nema tu ništa zajedljivo odma da ti kažem. Nego kako klip kukuruza tako lako ispadne kad ga zec protrese to još nisam vidio ?
 
Ne ljutim se, salu volim i sam se zezam i na svoj i na tudj racun, ali nemam dlake na jeziku, ma ko bio u pitanju :), nemam pojma kako ispada kada krenem u berbu slikacu, ispadao je recimo kao nekada b23 ako se secas,...
 
Obesio je klip prema zemlji zrna tvrda, ma kako hoce, za dva dana ne moze pojesti celu njivu valjda, ako pojede tu kukuruz nece za vek i vekova!
 
Nisam vidio ni slona na trešnji , ni zeca da trese kukuruz , al sam vidio danas kako srna i srndać istrčavaju iz komšijskog kukuruza , pa preko moje soje , pa dolaze do kukuruza sijanog na 16cm i skreću i trče uz duž ... pregust im valjda kukuruz da udju u njega . Još jedna prednost gušće sjetve :haha:
 
Znači sve je moguće , evo dokaza , jugi je hranio zeca ovako dok je bio mali pa se naviko

images


, a evo slona na trešnji

_50788407_picture-354.jpg
 
Nazad
Vrh