Kukuruz 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam iz Radojeva i ja sam iz Crnje ali sam zaboravijo da napisem
 
Vladimir Milin je napisao(la):
I ja samsejao LG PONCHO 1h za probu i mogu reci da je odlican on je iz fau 590 ali naj vise sejem PIJONIRA B08 F02 A24 I ove godine cu jeno 10h BELOG.

Ja sam jednom sejao neki ZP beli - i nikad više.
Popada toliko da ti dođe da zaplačeš kada treba da se bere beračem.

KishRobert je napisao(la):
tajrex je pakovan u vreci od 50000 i 6000 din.kosta,ako me ne lazu.
A čiji je to hibrid, i koji FAO?
 
zvao sam malo po apotekama.
A24 pinir kod mene je 3400. ima negde jeftinije? da palim auto?
pačirac?
 
e da...zaboravih..tretman pončom se naručuje i košta 1200 din po džaku...

sad dođoh iz druge apoteke. FO2 3080din
 
Pionir:
1 grupa - 2450
2 grupa - 2750
3 grupa - 3100 A24!

To sam danas gledao cene, kazu da su aktuelne do 15 februara.
MIKRA COOP doo
024/744-272
024/744-028
 
[/quote]
mozda je bolje zemlju oprskati zemljisnim insekticidom i onda si tri godine miran :cool:
[/quote]
koji je to insekticid i dali znas koja mu je cena?Pojasni nam malo vise
 
dragansavin je napisao(la):
@ tarana pise da si iz Kikinde ajde ako moze obavestime kada kod Sibula(poljopromet) bude stigao NS i koje su cene

sibul nikad nije jeftin ali je dobro snabdeven. eto pa uporedi.kod sibula je taj A24 3400din a drobi kaze da je kod njega taj isti 3100 din.
neko je tu ranije najavio ns hibride (6010) po 3800 din.
 
ja planiram po prvi put ove godine prskati zemlju protiv žičara tako da nemam bas nikakva iskustva osim toga sta sam cuo od ljudi koji su to radili. Kolko sam cuo da vredi 100% a insekticid se zove POSE ili tako nesto! Uglavnom treba se raspitati kod agronoma.
 
Raspitaj se pa javljaj i obavezno proveri da li se može mešati sa zemljišnim herbicidima, sam' požuri.
 
Prska se pre setve. Uglavnom znam da treba oprskati i odma u roku od sat-dva inkorporirati u zemlju (setvospremiti).
 
Tamo piše da se tretira u redove istovremeno sa setvom....poslao sam im mail pa ćemo videti odgovor.
 
A čiji je to hibrid, i koji FAO?
[/quote]
neko ovde rece da je zabarski,mislim da je fao 500 i neki....
 
@ kish
?? ??
@ Chugi
POSSE sam koristio u duvanu! Najbolje je oprskati pa odma spremaciti! Bar smo to uputstvo dobili od strucnjaka u fabrici duvana!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh