Kuhn

Jedno sigurno: Ko se opredeli za plug KUHN neće pogrešiti!!!

 
Po meni KUHN-ovi plugovi su teži za vući u naš teren(černozem),nego na primer Vogela ili IMT.A kvalitet materijala pluga sigurno je od vodećih.
 
svaki on tih zapadno evropskih plugova je dobar, sve ostalo je stvar izbora ko sta voli, i kome koji se lepse uklapa uz boju traktora.
 
Evo slika od remonta kosačice KUHN GMD-55 . Bila je zamena gornjih ležajeva koji su bliže uticaju spoljne sredine (vlaga i prašina) . Rađeni su klizači , jer su stari bili pohabani pa je zavaren gibanja od stojdže .

2hdtvfb.jpg


j6isk7.jpg


Jedan od ležaja koji je još u kosačici .
21m9081.jpg
 
mene zanima dali je i Huard plug isti ili sličan sa Kunom jer gledam da većinom piše huard-kun ili obrnuto a rezervni delovi daske raonici imje isto.šta vi mislite?'
 
Originalne delove prodaje ovlašćeni distributer KUHN za Srbiju, a to je
masferg-agro-logo.png

ili da se obratite nekim firmama koje rade kopije solidnog kvaliteta kao što su one što zastupaju Frank,Molbro ili recimo Industrie Hof.
 
jel vido neko huarda kako ore? kakav je u odnosu na druge plugove jelse teško vuče?'
 
neznam dal je to isto al sada je kun i huard jedna firma tako da valjda ide u ovu temu
sdc11169-1.jpg
 
Poslednja izmena:
Evo slika od remonta kosačice KUHN GMD-55 . Bila je zamena gornjih ležajeva koji su bliže uticaju spoljne sredine (vlaga i prašina) . Rađeni su klizači , jer su stari bili pohabani pa je zavaren gibanja od stojdže .

2hdtvfb.jpg


j6isk7.jpg


Jedan od ležaja koji je još u kosačici .
21m9081.jpg


kiki kako si zadovoljan ovom kuhnovom 55-ticom jer i ja bi ovih dana trebo da gledam ovaku za sebe,.
 
Nazad
Vrh