Kruška

koja je ovo sorta, podloga odokativno


slike.php
[/URL][/IMG]
 
Momci ko je radio sa moventom , za kolko dana pocne da ubija buvu ? Ja sam uradio u subotu , buve onako , tek formirane larve, gledam danas jos uvek mrdaju.
Medne rose nema.
 
Radio sam ja u utorak a u subotu su bile ozbiljno proredjene! Ja sam radio posle toga Apach a posle Envidor i one i dalje mrdaju! Sad cu u subotu videti kakva je situacija jer on kazu najbolje rezultate daje od 14-og dana!
 
Hvala Bane , trenutno radim zelenu rezidbu i bas gledam ,ima gotovih ,a ima jos onih koje mrdaju. Sacekacu jos malo onda , da ne zurim sa drugim tretmanom.
 
Hvala druže na odgovoru, sad kad sam video setio sam se i da sam čitao, al dosta tema pratim pa se nekad i zaboravi po nešto...
 
Pozdrav svima.Imam kuci jedan red krusaka deset Viljamovke i jednu Boskovu Bocicu kao oprasivac(skroz je na kraju reda)Da li je ona dovoljna za oprasivanje ili bi trebao posaditi jos jednu.I mislio sam da prihranim folijarno sa Ureom pa nzm da li je kasno?Hvala unapred:osmeh:
 
Ako imas prostora ti ubaci jos jednog oprasivaca ,malo ranijeg- santa marija ,karmen, moze samo da pomogne, a sto se tice azota tj.ureje, malo je kasno, bolje nemoj, mozes neko od folujarnih djubriva da uradis.
 
Hvala Vam na odgovorima, kruska treba da je Starkrimson, gledajuci na netu lubenicarka ima crvenkasto meso dok ova ne.
 
Kolege kakva je situacija sa kruskama,jel se vrsi polivanje,imal nekog da ce uskoro da krene sa karmenom u berbu.
 
Nazad
Vrh