Kruška

Vocnjak mi je na 30a imam posadjeno 900 stabala kruske.
У првој години може оваква прскалица а касније прва 3 и задње прскање. Уосталом направи пробу на неколико стабала са леђном прскалицом и леђним атомизером (сигурно ћеш наћи у крају на зајам).
Нема ништа од заштите док не заигра лист испод атомизера. Крушка не прашта ни једно лоше прскање.
 
hvala na savetima videcemo kada se naprave prikljucne masine pogotovo prskalica onda vam saljem da vidite kako to radi
 
Vocnjak mi je na 30a imam posadjeno 900 stabala kruske.u pravu si marceta svaka masina ce imati svoj motorni pogon ali takvi su nacrti da ce jedan motor ustvari pokretati sve masine.nacrte sam dbio iz Amerike od drugara koji se tamo uz svoj posao bavi ovim traktorcicima.a bio I u agromehanici popricao sa njima I oni mi ljudi rekli da prskalica za voce moze bez problema da se napravi na ovakav nacin.kada prikljucne masine budu gotove kacim snimke da ih vidite

- - - - - - - - - -

Quad ili Atv ima 20 ks

Na kojoj podlozi imaš zasnovan zasad?

Inače, što se tiče kvada, super je stvar, nisi prvi kome ta stvarčica radi poslove u voćnjaku, vidjao sam i mnogo ozbiljnije zasade sa tim! Bravo!
 
Plavo , crveno , belo sve jedno , a mozes i sam da napravis, kuspis ulje (npr.galmin) i bakar (npr.funguran OH) i pomesas i dobijes plavo ulje , a ne bi ni bilo lose da malo prelistas neku od tema o zastiti , tamo je vec uveliko sve napisano :ppozdrav:
 
ja sam posadio vilju sa oprasivacima tek pred novu godinu kada da je prekratim na 70cm.bojim se mrazeva
 
Nazad
Vrh