Kratoročni i dugoročni krediti za poljoprivredu

Imam ponudu jedne banke,600,000din,na 2 god,vracam 650.000din. Mislim da je korektno.
 
Msm da cu ga uzeti jer mi to nije puno para za razliku od drugih banki sto mi nude...
 
Otp banka,ali msm da cu ipak uzeti na 1,5god ako se isplati ranije nema kaznenih poena i automatski se smanjuje kamata...
 
Ja sam prezadovoljan sa otp bankom. Nisam uzimao kredite ali sto se tiče npr uplata tu uzimaju 15 din kad uplacujete do 300000 po uplatnici dok drugi uzimaju nekih ja mislim 2000din, sve placam preko telefona. Bio ranije u poštanskoj i nikad više.
 
Pošto sam on-line podneo zahtev za kredit u NLB banci sad me zvala neka žena i rekla mi da ja ne mogu da dobijem kredit koji sam tražio jer imam malu površinu. Ali mi nije ništa objasnila ni kolika je kamata ni kolika je rata ni ništa na osnovu kojih se vidi da ja to ne mogu. A daju i na 10 godina kredit ali je pitanje da li mogu da dobijem taj rok jer je to izgleda samo za "specijalne". Budalaština. Dakle odgovori su kao u svim bankama.
 
Pošto sam on-line podneo zahtev za kredit u NLB banci sad me zvala neka žena i rekla mi da ja ne mogu da dobijem kredit koji sam tražio jer imam malu površinu. Ali mi nije ništa objasnila ni kolika je kamata ni kolika je rata ni ništa na osnovu kojih se vidi da ja to ne mogu. A daju i na 10 godina kredit ali je pitanje da li mogu da dobijem taj rok jer je to izgleda samo za "specijalne". Budalaština. Dakle odgovori su kao u svim bankama.
Kada si podneo zahtev,ja pre mesec dana za subvencionisani,i jos nije dosao na red da se obradi,te danas,te sutra....

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam juce na racun moje majke koja ima isto racun u euro banci otisao da prebacim 600.000din i ladno mi ova na salteru kaze 1% na prenos,popizdeo sam... I na kraju bez troskova uradi... Kakvi su tamo kreteni u toj banci ja ne mogu da verujem...
 
I mene su skoro zavrnuli za jednu crvenu, bas oko transakcija sa kreditima. Kada sam se pobunio da moze drugacije, rekose da je kasno.
 
U Euro banci kada vrsite prenos novca gledajte da ne prelazite 200000din i onda nemate provizije prebacite novac iz dva,tri puta,a ako treba i cetiri ja tako radim odnosno naucili me njihovi sluzbenici i to jos ako se radi virmanski jos bolje.
 
Nazad
Vrh