Kratoročni i dugoročni krediti za poljoprivredu

Kamata zavisi od dogovora, ja licno imam jednom godisnje, a moze i polugodisnje ili mesecno, stvar dogovora sa bankom.
 
Meni danas odobren kredit u Sberbank (bivša Volks banka) ,u pitanju je kratkoročni kredit,vraćanje je kvartalano a kamata na godišnjem nivou je 13,5 % + troškovi obrade 5000 din fiksno,rate u dinarima, minimalni iznos je 112000 din,
tako da sam prezadovoljan,kamata najpovoljnija što sam sreo,celi posao obavljen za nedelju dana,a u procredit bi samo izlasak morao čekati 10 dana.
 
Meni Prokredit nudi na 450000rsd 68000 rsd kamatu ,vracanje kroz godinu dana sve komplet u dinarima nema eu klauzula, razmisljam...:sta:
 
Stiglo jutros obavestenje da 15.5 potpisivanje ugovora u Pokrajinskom Fondu.Jel dobio jos neko obavestenje kome su odobreni krediti.
 
Bila guzva danas,cini mi se da smo svi koji smo za pogonske masine konkurisali danas potpisali ugovore.
 
Ima smisla.Nama je ovih dana svima dospela prva rata na 6 meseci za naplatu.Verovatno će odmah taj novac usmeriti ka vama koji ste prošli na konkursu.
 
Ima smisla.Nama je ovih dana svima dospela prva rata na 6 meseci za naplatu.Verovatno će odmah taj novac usmeriti ka vama koji ste prošli na konkursu.

Za ljude koji su prosli konkurs ::super::
a za fond ::lose::
Sve je to moglo drugacije da se organizuje,samo da je bilo volje.
Nego su oni sve cinili da sto veci broj ljudi odustane.
 
Nazad
Vrh