Kombajnski motori

Питали пијачарског трговца зашто је нељуштени пиринач три пута скупљи од ољуштеног(још 5 операција љуштења).Одговор је био:Зато што је здрав.

И дан данас код нас су људи убеђени да се мотори праве искључиво за нешто и да се само за то могу употребити.Не треба се чудити онда и ценама .Но зато сви они који имају и грам мозга треба да се обавесте о томе и у складу с осталим техничким детаљима и понашати.Посебно поведите рачуна о "мајсторима"да не плаћате два пута исти посао.
 
Tursko,Indisko tj Kinesko odsad kupujem samo u krajnjoj nuzdi!!!Turska AC pumpa kupljena u Juselu se cak i ne hvata na 533,vodena kao Indiska se doduse sve lepo uklopila ali kad mrdnem propeler ima pomalo lufta,pa gde kao nova sme da mrda!
To sto oni oprave ne traje dugo pa kad sve saberes ta njihova jeftinoca bas i nije jeftinoca
 
Malo iformacija ja imam motor 366LA - 210 ks, ; 366L - 190 ks. ; 366 - 170 ks. : prvi je turbo sa interkulerom, drugi samo turbo, i treći motor bez turbopunjača. Što se tiče prepravke vidim da iznosite razne kombinacije a bogami i cene, i verujte niste u pravu više košta skidanje motora nego prepravka postolja-nosača motora kao i zvona i svega ostalog, sve paše kao budali šamar rupa na rupu, ko nije radio i nezna a nije mu zameriti, o nekim pojedinostima- cakama na PP ili tel. možda vam ovo malo grubo zvuči ali tako je, inače ja sam moj motor platio 1 800 Eura, bez hladnjaka koji je potreban posle vazdušara e to je dodatna stavka. Inače sve se radi dole ubacivanje tj. prepakivanje motora i nemože se pogrešiti ni za jedan milimetar, još nešto osovina spojnička povedite računa koja ide. Toliko od Gange nadam se da vam je ovo od pomoći. Samo još jedna mala šala - šta je to motor na kombajnu (Mercedes).
 
Nazad
Vrh