Kombajnski motori

Moj S 46 je balio ulje na auspuh i dimio plavo, i kada smo tlak u cilindrima izmjerili bio je 10 bara i majstor mi je reko da je zamro .. tj. da ga treba radit .. !
 
Ma uradis generalnu kao ja jesenas das 1200e za ful i nemislis posle.Ja sam se bas namucio sa losim motorom
 
Spasi njega karicenje moze 'ladno jos 2-3000 sati da nagura sa tim osvezavanjem.. :)

Moguće je ako kupiš karike najlošije kvalitete tako da brzo popune jajajast oblik stubline.To možda može trajati jednu sezonu.Inače to je igra na blef.Rade je samo oni koji su mehaničari i odradjuju jw za sebe.Sve ostalo je opreskup blef.
 
kako da ne komsija,500e al za pola motora.............generalna,ako ces da stavis pravu robu,ako ces bofl onda je i 500 mlogo djole,mlogo....
 
Mene je generalna za S46 kostala oko 1000 eura sve komplet, i oko 250 eura remont bosh pumpe i dizni! Pre dve godine! Uradis to i miran si, zaboravis na motor za naredni period, samo menjas ulje i teras!
 
ja sam prosle godine na S 46 uradio glavu motora, nisam bio nesto pri parama da radim generalnu komplet. Proverio sam zazor na cilidrima, zanemarljivo... izaslo me oko 6000 din, ventili, dizne i dihtunzi ostalo sam sve sam uradio...
banePA: jel u tih 1000 eura za generalnu uracunat i majstor?
 
tema o zmajevima je nažalost zaključana......a imao bi par pitanja, gdje se može pisati o tome?
 
Nazad
Vrh