Koju rasu pasa imate ili volite

Igračke
d2616b0263d8c4cc9efe62330465dbd6.jpg
b32eb68b76d7b2f07bc88bac2541911d.jpg


Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Dečak (4) iz Sente preminuo je nakon što su ga izgrizli psi, potvrđeno je za Telegraf.rs.


Kako Telegraf.rs saznaje, ova strašna tragedija dogodila se juče između 20 i 21 čas u Senti, a izujedali su ga jedan rotvajler i jedna doga.
 
Vrvt je Sarplaninac ili Kavkaski.... Gde si uzeo i koja cena?

Trazim vec neko vreme da opet uzmem stene ali ljudi lupaju cene na stence bez papira...
 
Hrani je dobro,nemoj stedeti dok su kucici.Dok ne napuni godinu dana,bar tada,ne stedeti na hrani,ja sam mom sarplanincu kupovao dzakove granulisane hrane plus od kuvanog sto nam ostane,plus salame za pse i vitamine za kosti.I obavezno vakcinisati protiv svega i svacega,nisu to mesanci.Nije njima cena problem,oni u hrani pojedu za godinu dana ogroman novac.Odrastao sarplaninac ladno jede kao 2 coveka.
 
Ja mojima uzimam granule po 140 din, malko su kao bolje, nisu one najlošije, i mleveno meso sam iskopao po 65 din, tako da je ipak malo jeftinije nahraniti kera nego čoveka... 😊
 
Moj granule jeo samo do 8 meseci,nakon toga samo samo zivo meso i povrće tzv RAW ishrana.

Granule su 40-60% zitarice te jeftine,a i one skupe su 80%,a ishrana mesom izadje skoro pa isto ili zanemarljivo skuplje.

Piletinu uzimam u Lidlu uvek na akciji jede ko besan,junetinu u lokalnoj klanici po povoljnoj ceni,a kosti,grkljane daju dzabe kao i burag.Ovcetinu dobije ponekad od drugara koji drzi pečenjaru,pa se nadje po neka glava,jetra i jajca :ROFLMAO:

Ribu jede belu,samo puca,cak i cverglane tamani ko besan.Od povrća samo sargarepa.

Jede kao provaljen al zato u dvorište ni ovi sto citaju struju vise ne ulaze :ROFLMAO: kao i macke i ostali letovi,jednom se jedan keric provukao,jedva sam ga spasio.

Nesto nece slika.
 
Ja moje ne hranim hrane se sami i to zdravo,posto oko salasa ima 120 hektara ribnjaka uvek se nadje neka uginula riba na obali.
 
Isto i krizanac dobermana mog susjeda se sam hrani, kad pusti majka kokosi na dvoriste on preskoci ogradu i barem jednu odnese i to vecinom jos zivu nosi kuci.
 
Nazad
Vrh