Koju rasu pasa imate ili volite

Odg: Vasi kucni ljubimci

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7B3n2nsaqXU[/youtube]
Naša Cica dok je bila mala, lovi kao lavica.Evo i jedne fotke iz tog perioda, sad je prava mačketina.
1551e11.jpg
 
o5te20.jpg
neug05.jpg

evo i nasih ljubimaca.kavkaski ovcar,zenka ajsa i njena usvojena sestra bimba. napomena,ajsa danas ima 62 kg.
 
Odg: Vasi kucni ljubimci

ovo su nasi ljubimci
neug05.jpg
or5u7c.jpg
4gr8n4.jpg

Post je spojen: [time]1266670091[/time]
_________________________________________________
acelnb.jpg

Post je spojen: [time]1266699226[/time]
_________________________________________________
 
Eeeeee, da sam zapatila svinjce-sad bi bar bilo neke koristi!
Moja Sara je postala maaaajka-verovali ili ne 12 komada crnih kucica.
Da bar imam papire za nju-sad bih nesto i zaradila- :haha:-ovako-ostavili smo tri -pa valjda ce ih neko uzeti!
Samo mi nije jasno kako bas da svi budu crni! :sta:
 
Odg: Vasi kucni ljubimci

Evo sad na slici sva tri pulina kao sto sam obecao a i mesanac (tacnije, zenka) u tipu jazavicara :haha:

11ll7dd.jpg


2edpn34.jpg


:cao:
 
Odg: Vasi kucni ljubimci

Evo i moj mačor Kormi naučio da lovi miševe

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AHATUfuMH04[/youtube]
 
Odg: Vasi kucni ljubimci

JA IMAM STRASNOG KERA,zove se PAVIJAN,i druzi se sa :zli: pa ako neko hoce da ga :cvetic: @->- neka se javi :haha:
 
Odg: Vasi kucni ljubimci

Evo i Šubike.Dobar je jadničak al samo što ne voli mačke, čudo jedno. Sedam sam našo kad je okopnio sneg.
xcloon.jpg



Post je spojen: [time]1267559030[/time]
_________________________________________________
sad malo hoće da se slika
2it3lgl.jpg
 
Volim pudle i imam 2 crne srednje a takodje volim i imam rotvajlera od 5o kg koji je maza da se nezna ko se više mazi on ili pudle. Svi se lepo slažu i nema svadje. On pudlama dodje kao telohranitelj a one njemu kao logistika tako da sve medju njima savršeno funkcioniše.
 
Ovo su malisani-mada vise nisu kod nas! -neposredno pred odlazak i imali su neverovetnih 5kg. Ostala sam bez teksta kad mi je to drugarica javila.Doduse tepali smo im ,,mali mecici,, ali da su da s stvarno to..... :sta:
21exqg3.jpg

wwjcsl.jpg
15zqixg.jpg
35n0qau.jpg
 
Pozdrav ja imam nemackog ovcara (vucjak-ca) stara 2 god mnogo lepa i agresivna i jednog malog umiljatog mesanca
Evo nekoliko slika :
sn2s7d.jpg

n2h7xw.jpg

f23skk.jpg


stidljiva kuca nece da se slika

14cxy89.jpg

2q8vz1d.jpg
 
Odg: Mesto za kucne ljubimce

Macak je simpatican,izgleda veoma umiljato!!!Moze li u zamenu veverica,za vasega micka:haha:
:haha:
 
Odg: Mesto za kucne ljubimce

Moj ljubimac ponosno pozira pored današnjeg ulova :haha: na svu sreću sam brzo stigo i spasio jadnog ježa , ostao je živ .
14avtc3.jpg

Neznam za ostale ponosne vlasnike zlatnih retrivera , ali ovaj moj lovi sve živo od miševa , pacova , hrčkova , krtica , ježeva , mačaka i juri kao lud čim vidi da nešto što "leti" sedne na zid ili kotobanju znači ... neverovatno .
 
Nazad
Vrh