Koju rasu pasa imate ili volite

Odg: Vasi kucni ljubimci

Ja sam imao macka ali cim je poceo da ulazi u kucu poklonjen je ,zna se gde je zivotinjama mesto ,u kuci ne sigurno :ppozdrav:
 
Odg: Vasi kucni ljubimci

Mi imamo tri pasa i pet mačka u kuči (a imali smo i 4 pasa) :D.
Jedan put so se nam koze najavile na kafu, ali nisam jih primila, onda sam jednom našla tri koke i petelina koji su gledali TV :ppozdrav:.
 
Odg: Vasi kucni ljubimci

Ježevi obožavaju brikete ili konzerve za mačke i pase, puno vole i mlijeko :bravo:.
 
@ssrki
Star je 3 godine,odlično podnosi zimu,pametan i lud ko struja! ::samo bes:: ::samo bes::
Mislim da je sada kuče oko 200 eura,a evo i slike kako sada izgleda :cao:
abntky.jpg
 
@ljusha

Mnogo mi se svidja ovaj pas, jednog dana cu sigurno da ga kupim, cuo sam da su mnogo pametni.
 
Odg: Vasi kucni ljubimci

dpecfq.jpg


Stigao je još jedan ljubimac kod mene, mali nemački lovni terijer, kujica, oštenjena 27 novembra 2009
 
Odg: Vasi kucni ljubimci

Luis je domaca obicna dzukela. Nadjen na ulici 1996!!! (racunajte sami koliko sad ima), u to vreme je bila popularna serija Kasandra, pa je on dobio ime po Luisu Davidu Kontrerasu, ko se toga seca znace o cem pricam.
Luis je uvazeni clan domacinstva!
syteyq.jpg
 
Odg: Vasi kucni ljubimci

Moj pulin "Mali" (star dve godine), imam i dva mlada pulina (muzjaka i zenku) ali njihove slike cu dostaviti preko vikenda... :ppozdrav:

jadvyf.jpg


i da se zna ko je Baba u dvoristu

34i4kyo.jpg
 
Odg: Vasi kucni ljubimci

@radivoj.nadlacki
al je ovaj drugi "mrga"....
jel mu dajete jaja za jelo kad mu se dlaka tako sija? :haha:
 
Odg: Vasi kucni ljubimci

E Roberte da si video mog Pulina letos. Sijala mu se dlaka kao da je namazana cickovim uljem ili mascu .BIo debeo , a preskakao ogradu kao macka .Da ne bude zabune on i dalje preskace ogradu kao macka .
 
Nazad
Vrh