Koju rasu pasa imate ili volite

d60id.jpg
[/IMG]
Moja kuja Rihanna Winner line,sa vodicem Jovom Milenkovicem,na CAC Pozega.Isla na dve izlozbe,od toga 1 CAC.
 
OVO NIJE BILA NAMERNA BORBA PASA NEGO NESRETAN SLUČAJ!!!



Danas mi je ženka pit bula otvorila nekako vrata od boksa i izasla u dvorište i potukla se sa mastifima i ovako je prošla.......

Usput je nadrljala i majka jer je htela da ih razdvoji pa ju je pit ujeo za nogu. Otac i ja bili na njivi na 45 min truckanja od kuće. Ćerka me zvala kada je nastao cirkus i samo sam čuo preko telefona da svi vrište kod kuće. Poludeo sam dok sam stigao kući. Majka je dobila Tetanus a sutra moram i "Piticu" da vodim kod veterinara.

30tqgs1.jpg


30rsaxv.jpg
 
Pa gledao sam nesto po netu, pise da je srpski mastif stara srpska rasa pasa koju su imali nemanjici i da su nestali posle toga. I 1991 godine jedan covek na Ravnoj Gori mislim da je obnovio rasu i dao joj ime SOP. Ja hocu da nabavim jednog, otuda interes. Greska na Romaniji, Nenad Gavrilovic.
 
Sto niste pre rekli da Vam trebaju SOP-ovi, komsija ima mužjaka (tigrastog) i ženku, a stence jedva proda, neretko i pokloni.. Nece ljudi da cuvaju tako velike pse. Ako Vam trebaju stenci mogu da pitam kada ce da se okoti pa da rezervisem stence, ako treba..
 
Nazad
Vrh