Koji traktor za planinski teren?

Ma ovo je igracka u poredjenju sa mojim.Ovaj sa utovarnom prikolicom sto sam kupio ima 40ks i perkins dizel motor i kosta me sa carinom i prevozom 2600.-e
 
i ja sam pretežno u brdovitom terenu i traktor bez dv je jedna obična karina :nono:

moj predlog za tvoje potrebe je nešto tipa univerzal 445dv, dovoljno ti je snage za potrebe koje si naveo , mada snage nikad previše ::namigivanje::

DV obavezno zbog spuštanja tereta , uzbrdo uvijek treba (neko navede dobro poredjenje hvatanja rukama uz brdo), ondak kada stojiš nizbrdo a treba krenuti unazad bez DV bukvalno ZABORAVI
i job milion prednosti
uglavvnom gledaj traktor koji ima dovoljno širine , nisko težište i da je duplak
naravno uzmi u obzir i dostupnost i cijenu dijelova i .....................
 
b8tsib.jpg

Savoris misliosi na ovako nesto
 
goran 85 je napisao(la):
Savoris misliosi na ovako nesto

upravo na njega mislim :D

jedina zamjerka koju ja imam je mehanički volan nikako , i nizak mu je prednji diferencijal
sve ostalo traktor kao bombona , ja kada bih (a u planu je) mijenjao traktor uzeo bi tako nešto kao traktor za manje stvari :kosačica,presa,jednoredni berač ......................
 
i cene su za ove aebi traktore jake kod njih,koliko vidim po oglasima 4000 sati,56 konja skoro 10000 eura
a masine su bas extra,korite mislim kubota motore na aebiju
 
Odličan traktor za planinski teren, prednja hidraulika, prednji izlaz kardana, i još dosta pametnih stvari, motor perkins, 4 cilindra, uvezen iz švajcarske.
 
kosjerac iz kog si tačno sela je si niže oko kosjerića ili na povlenu gore do zarožija ako je traktor tvoj nek te dugo služi .SAMO NAPRED ZEMO
 
nasao sam neke slike na netu pogledajte ih
ede9ca3e-e458-4923-bccf-.jpg

Post je spojen: [time]1287291638[/time]
_________________________________________________
02afdc11-d265-4e83-933a-.jpg

Post je spojen: [time]1287316904[/time]
_________________________________________________
2c9c2d7e-179a-452f-8864-.jpg

Post je spojen: [time]1287342276[/time]
_________________________________________________
big1.jpg
 
Nazad
Vrh