Koji traktor kupiti ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Al su cenili tog "skolovanog gospodina" kad su mu dali onakvu kabinu,meni se vise cini da su robijasi vozili te masine.

U socijalizmu niko nije bio gospodin. Radnik je bio potrošna roba, ali su računali na njegovo školovanje i veštinu pa nisu marili ni da mu olakšaju posao niti da mu pruže komfor na radu. Važno je bilo samo da taj traktor može da se tera u tri smene, popravi na licu mesta u polju i da može da kači bilo šta i radi sve.

- - - - - - - - - -

Nemogu da pronadjem gde sam pogresio??? Znam da je T-40 LTZ ali ja sam samo rekao da ima mnogo boljih traktora i od MTZ 820... :ppozdrav:

Nebitno, napisao si Belarus T-40, evo citata:

Ja nemam ni Belarus T-40 ni IMT 558...
 
Pogresio sam jer ih uglavnom na oglase kace pod Belarus a svako vece listam oglase zato sam pogresio... Ne namerno... :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

I kad rece moze da se popravlja u njivi doslovno Rusi mogu.. Skines karter i glave i izvadis klipove bez da cepas traktor na pola i karicis ga u njivi... :ppozdrav:
 
Ako je na rusu sve bilo podredjeno funkcionalnosti sto mu onda nisu napravili vecu kabinu zbog preglednosti,bar njima nije problem da dodaju koji kvadrat lima za kabinu.
 
Ja mislim da je ta kabina napravljana da bude funkcionalna za sve uslove rada i za poljoprivredu i za sumu ili tako nesto.. Jer pogledajte samo ojacanja unutra.. To je sigurno zbog prevrtanja a kabina moze biti takva zbog rada u sumi.. To kabini grane gotovo da nemogu nista... Ali uvek postoji ono ALi zasto...
 
Skines ciradu i eto ti kabriolet.. :osmeh: Mi koji volimo Ruse ih volimo bez obzira na sve a sad ko ih ne voli.... Ja nisam nesto zaljubljenik u Zetor,Ursus,IMT.. A za RUSE uvek imam mesta u garazama i dvoristu.. I uvek su dobordosli... :ppozdrav:
 
Ali taj (nemacki traktor) je tad i kostao ihaha vise... :bravo: Mozemo ovako do sutra jedni da ih kude mi da ih branimo... :osmeh:
 
sto se tice dizajna nije daleko ni taj tvoj 577 sa tom kabinom:osmeh:

Bome je usporedi moj traktor s rusom ...
Kod nas takvi ošli u staro željezo.
Teško to da se može usporedit .
Neznam jesu li kad vidili kako izgledaju zapadni traktori.
Gumice ima uske kao na tački.
Jednostavno čudo genije mora da ga je smislio kad pogledam imt vidim da i nisu toliko glupavi prema takvima.
 
Ja Rusa stvarno volim ali taj T40 mi u zivotu ne treba,kabina gora nego u oklopnom vozilu,onaj menjac naopak,kad se cepa na pola svi srafovi kontra...katastrofa.
 
Ja Rusa stvarno volim ali taj T40 mi u zivotu ne treba,kabina gora nego u oklopnom vozilu,onaj menjac naopak,kad se cepa na pola svi srafovi kontra...katastrofa.

Ali je mazga,teras teras i teras... Menjac je slican kao na Vladimirca i to mi je ok kabina tu i tamo i smeta mi i ne,a sto se tice kontra srafova pa necu svaki dan da ga odvajam... :osmeh:
 
Danas naleteo u blizini mog sela na jedan MTZ 52 iznenadio me u kakvom je stanju.. Sve na svom mestu (za svoje godine) a i gume na pola... Trazi covek za njega 2000 evra... Po recima fiksno ali mozda bi moglo jos malo nize 50-10 e.. Sta vi mislite o Belarusu 52???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh