Koji traktor kupiti ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kolega ovaj 577 iz smedereva,da li ti je covek tacno odakle je?
 
Cale razgovarao sa njim mislim da mu rekao neko selo kod Smedereva na R zaboravio sam tacan naziv. Sto pitas ??
 
ja sam iz okoline Smedereva pa me interesuje,pitaj caleta kad ga vidis da nije iz Radinca,nemam nista reci o tom traktoru posebno ali me interesuje da li je to taj na koji mislim:ppozdrav:
 
Relativno ok cijena ako je takva novi tip je kabina odvojena milina.
Isplati se dati ako je sav kako izgleda.
 
Previse dugo je na oglasima.Ako je oko 9000e i da je sve ok,kao na slikama,otiso bi do sad kao alva.Ili je cena dosta veca ili mu nesto fali.
 
AKo za ovaj trazi 9000 evra i nije mnogo ako je kao na slici.. ALi ja ipak mislim da je cena daleko veca...

Neko ko kupuje neka da i 10000 dobro će dati ako je odličan.
Ako kupiš krš pa nek nema guma doće te isto.
Ovako imaš dobar stroj.
Meni je jako žao što ne kupi novi tip.
 
Prodaj ga i doplatis malo i eto ti novi tip.. I ti tvoj mozes dobro prodati jer lepo izgleda..
 
Ma neću sve sam pretresao.
Što god jelošije ja stavim novo.
A ne kvari se samo radiš.
Radje cu nabaviti kabinu.
U hrvatskoj su skupe za ludost .
Od p linije dode 3000 eura pa ti reci jel to normalno.
 
Neznam sta je to ali sve vezano za 577 je precenjeno.. Mada sam naleteo na kabinu za Belarusa u oglasima 2000 evra i to je preterano..
 
Pa oznaka p na novim tipovima kontra otvaranje vrata vazdusni otvori itd ,Preterano mnogo , Jel ima onakav model ko sto stoji dugo u oglasima klimu i grejanje ili se sve doplacuje.
 
Ma i to je jedna od obmana .
Obratite paznju sad za ovaj generalstab do juce se nisu ni setili da ga imaju prolazili milion puta tuda ,sad kad ga hoce arapi ,oni kao nije bezbedno okoo njega hoce da se urusi na saobracaj narusava kompletnu bezbednost ,samo kako bi poklonili arapima. :off_topic::off_topic:
 
Pa oznaka p na novim tipovima kontra otvaranje vrata vazdusni otvori itd ,Preterano mnogo , Jel ima onakav model ko sto stoji dugo u oglasima klimu i grejanje ili se sve doplacuje.

Mislim da je u tome ipak je cijena paprena ali opet gdje su komande ništa ne paše.
A kabina od orašja ona kao 90 godina dođe oko 1300 eura.
Malo prihvatljivije polovnih nema za naći.
Ma u Hr još gore poticajima nas varaju preko pola ne isplate napišu da jesu .
Uglavnom propadamo unijina pravila dolaze uskoro neće biti mogućnosti da ikakav stroj kupiš.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh