Koji traktor kupiti ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bio je oko 14000e na sajmu u NS. Na kredit moze preko banaka. Mislim da moze i neka fora sa AgroVojvodinom, pola platis odmah, a drugu polovinu te cekaju dok ne prodas kukuruze/repu nenaplatis i sl.
 
@miroslav k
Ta nova kabina je kao ona turska na 454 ili ?

454 sa tuskom kabinom je odlican. Ako ima 554 u toj varijanti, ja da kupujem ne bih imao dileme.
 
Kolege forumasi hvala na brzim odgovorima.

Zasto YTO nije jeftiniji ako se vec sklapa u Agrovojvodini?
YTO i Foton mi deluju kao isto samo u drugoj boji?
Mislim da Yto nema model od 50 ks u ponudi za nase trziste.
 
Da, 554 stize iz Kine, ima menjac sa strane, ali je isti raspored brzina kao i na 454. Komfornija kabina od 454 i dobar deo delova deli sa 454.
 
"Sta mislite o ovim traktorima: http://www.polovniautomobili.com/ogl...uropard_ft504"

26.09.2012 god bio na placu Fotona u Ratini kod Kraljeva
Tada sam dobio ovaj cenovnik:
FT 454 12550 e
FT 504 13550 e
FT 604 18000 e
FT 904 24350 e
Prednja utovarna kasika doplacuje se 3000 e .
Zadnji utovarivac 3000 e .

Clanovi foruma za sta bi se pre odlucili YTO,Foton ili nas IMT, IMR ?
Sto se tice IMT-a i IMR-a uvek sam bio sumljicav po pitanju kvaliteta! Moze da se potrevi da vlasnik bude prezadovoljan ili zgrozen! Sto se tice ranijih serija IMT-u i IMR-u je kako su godine prolazile kvalitet opadao sto nije slucaj sa nijednim drugim proizvodjacem! Nase nove traktore IMT-IMR nebih kupio nikad pre bih kupio Kineza jer kineza kude samo oni koji nisu vlasnici koga god vlasnika da sam pitao kako ga sluzi covek je prezadovoljan...
 
Ajde ovako - koliko YTO traktora ima u oglasima? Jako malo ili trenutno nijedan na polovniautomobili.com. U selu ima jedan od 120ks i jedan od 80ks (mozda ima jos neki za koji ne znam). U susednom selu ima 454 i 554. Niko od njih nema problema. Za te pare mislim da su ok traktori, zavrsavaju posao i mali su potrosaci. Nisam vlasnik kineza, ali kada bih kupovao nov traktor YTO 804 ili 904 bi bio izbor.
 
I ja bi prije uzeo kineza, mada se zna i medju njima potrefiti da nevalja ali redje od imt imr. Sad zavisi u imt i imr moze isto dobar bit ako urade sve kako treba da nezaborave nesto uraditi mi kad smo uzeli imt 539 2002 tada je jos bio neki kvalitet i radi le su se vece kolicine traktora, na nasem su falili spaner nije bilo kuke mada je na nekima bilo stavili su stariju kabinu od traktora izgleda im je negdje dugo stajala pa je za par godina sva izblijedila i izrdjala.A ovako u kopletu sam zadovoljan osim ti neki stvari koje ne odrade do kraja i kako treba.
 
Moj favorit medju traktorrima je Zetor :osmeh: ali posto je za moj budzet "nov Zetor" preskup onda cu morati da se zadovoljim sa necim jeftinijim. Kineska industrija je najnaprednija na svetu! Mi smo sa nasom industrijom davno dotakli dno tako da je izbor jasan. Samo da vidim za koji mi je lakse dobiti kredit YTO ili Europard ,uostalom videcemo :ppozdrav:
 
ako uzimas domaci nas trebas imat dosta srece da se potrefi da je dobar uvjek nesto fali curi itd. a za kineza trebo bi biti veliki nesretnik pa da te zadesi neki koji je lose uradjen u njih su vecinom dobre masine cak i predobre za te pare
 
Glas za YTO. Nisam vlasnik pomenutog ali sam ih pratio od kada su poceli stizati na nase trziste. Za razliku od ostalih kineskih traktora YTO je dobio najvise pohvala.
 
Izgleda da kod vas ljudi u RS stizu neki kvalitetniji kineski traktori, nego ovdje u Bosnu. Ja znam za nekoliko komada ovdje u okolini i svi su imali problema. Jedino ako se kod vas kidanje tanjirastog,raspadanje korpe i sl .ne smatra nekim vecim kvarom. Inace kod lokalnog dilera YTO, stoji par komada tih, mislim 454 ,raskopanih vec vise od godine. Ne znam samo da li su ih kupci vratili, ili nisu bili ni prodani a vec se sjebali, posto izgledaju novo.
Da, da napomenem nemam kineski traktor.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh