Kembridž-valjak

Taman posla da je malo, za forumase uvek moze dogovor oko cene.
Sto se tice konjaze traktora i velicine valjka to mnogo varira od tipa zemljista od terena do terena, 4,2 metra uzimaju neki i za 120 konja a neki i za 70 konja,
3 METRA NOSENI FI 360MM SKLAPANJE NA SAJLU NAJJACA SASIJA 1500E
4,2 METRA NOSENI FI 360MM SKLAPANJE NA SAJLU NAJJACA SASIJA 2200E
SVI OVI MODELI SA HIDRAULICNIM SKLAPANJEM 350E+
4,2 METRA FI 360 VUCENI, BALONKE GUME 3300E
4,2 METRA FI 450 VUCENI, BALONKE GUME 4400E
Ima jako mnogo modela valjaka i na svakom od njih ima 101 varijanta sasije i dodataka kojekakvih, najbolje je da svaki zainteresovan kupac dodje licno kod mene porazgovaramo sta hoce i dogovorimo se oko tipa masine a i oko cene naravno, kod mene je moguc svaki realan dogovor, cak i varijanta da ubacimo vase stare segmente, vase tockove ako imate da bi ta cena bila sto pristupacnija vama, meni je u interesu da svakome izadjem u susret koliko je to u mojoj moci naravno.
 
Evo da kažem da smo mi (rođak i ja) tako uzeli od njega valjak.Čuli se tel. došli kod njega on nam pokazao sve moguće varijante što radi,mi rekli njemu šta hoćemo, seli popili sok, dogovorili se oko cene i vremenskog roka isporuke. Valjak je stigao kako je i rečeno, doneli su ga ispred kapije ,sve je ispoštovano kako je i dogovoreno.Valjak je posle setve isproban ,povaljali smo kukuruze i soju , dobro radi i zadovoljni smo.
 
Zahvaljujem se na pohvali clana radoslav78z i svim drugim clanovima, ima i drugog pica taman posla da ima samo soka, trudimo se da ispostujemo sve kupce a sto se tice roka i kvaliteta to mora da bude na prvom mestu, imam preko 20 kupaca koji su clanovi foruma, da sam i jednog coveka prevario mislim da vise nebi radio ovaj posao.
Postenje se uvek isplati.
 
Samo još da pitam, te navedene cene su sa računom kao što si spominjao ranije?
 
Naravno, gore navedene cene su sa racunom za konkurisanje za povracaj.
 
Za reklamiranje na forumu ima marketing ili mali oglasi. Znači ako nema valjanja robe kroz teme na forumu, to važi za sve.
 
Sve pohvale za Zokija, sa njim moze svaki dogovor, i za placanje i za sve ostalo.A sto se tice r65, ja sa njom nosim od 3 metra, sa jednim tegom hoce pomalo da skoci ako se cimne na kvacilo, ali kad se stave jos dva tega, onda nema brige sto se skakanja tice.
 
Ja sam radio sa 4 metarskim odlicno radi,medjutim torpedo 75 dv sa losom hidraulikom teze nosi u transportu ali zato ga rus ne oseti.Tako za sve pohvale u radu.
 
Prateći temu, došao sam na ideju da sam napravim ram za valjak jer sam veći deo segmenata već imao.
Ko ima alat i malo volje, za dan - dva gotovo......
Znači, moj ručni rad a licenca je sa foruma......:osmeh::ppozdrav:

[video=youtube_share;ghy_Jb3c3Js]http://youtu.be/ghy_Jb3c3Js[/video]


Da napomenem: Realizovano uz pomoć moja dva starija sina.....:osmeh:
 
Svaka cast domacini ako nemoze da se kupi moze da se napravi ,kad bi ovakvi ljudi bili na mestu ministra poljoprivrede da vidis bato kako bi cela zemlja procvetala:bravo:
 
To je pravo bogatstvo sve na vreme i onda možeš da ispratiš sve a još si mlad ,još malo pa može i u zasluženu penziju,svaka čast:ppozdrav:
 
Pa ti imač sreće,moj bivši kolega ima 4 komada sve muško,2 starija oko 3 banke koja god razlike,dva mlađa pošli u školu kad su stariji završavali srednju,nije ih telo žensko dete.
Najstariji je na Aljsci kao veterinar i ima ga na animal planet samo ne znam tačno ime emisije,a drugi telektualac pandur.
 
Dali sam ja to mozda blokiran na ovom forumu?

- - - - - - - - - -

Posto nemogu da vidim objave od 7.12.2016 uvek me vraca na ovu stranicu?
 
Nazad
Vrh