Kavezi za prasenje krmaca



1-200cm
2-18cm od patosa
3-20cm
4-20cm
5-20cm
6-100cm
7-270cm hranilicu ako ne staviš onda 200-220cm
zelene linije osmica betonsko
stubovi 30x30 al možeš sve od okruglog materijala,unutrašnja širina 60cm

Bio sam slobodan da postavim na forum Tiborov kavez za ukljestenje (savrsen je)
Tibor, svaka Ti cast!!! ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast:: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :cao: :cao: :cao:
 
Karalic@Ta ti je stari model,ali mere su iste,ovaj novi je pravljen sa dosta manje materijala a i praktičnije,jer možeš razmontirati
pict0914.jpg

pict0917.jpg
 
Tibor, a kako si resio hranjenje i napoj vodom krmacu? Ne vidim da ima hranidbeni deo.. Osim sto sam video veci razmak izmedju kutija na ceonom deli kaveza, nisam video dalje :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Moglo bi, da imaš farmu preko 100 krmača i da si bez kredita i da je cijena veća... :D Šalu na stranu
Vidio sam to lani na sajmu u Gudovcu kod Bjelovara, ne sjećam se cijene. Ali znam da je bilo par modela.
 
perje je napisao(la):
Moglo bi, da imaš farmu preko 100 krmača i da si bez kredita i da je cijena veća... :D Šalu na stranu
Vidio sam to lani na sajmu u Gudovcu kod Bjelovara, ne sjećam se cijene. Ali znam da je bilo par modela.

da imate uvid u EU cjene osobito u Njemačkoj :
http://www.agrarheute.com/?redid=102117
pa da ne kukate kako imate samo vi cjernu ..................... nizku . ali pravi pristup kod rada- optimalan -precizan rad bez svaštarenja i smanjit troškove proizvodnje , i bez kukanja država ovo , država ono ,........ nema profita sa načinonom rada iz 80-tih.
 
Taj sajt je na nemackom a verujem da nas 90% na forumu nemamo pojma nemacki.Ako ti ne bi bio problem da napises u postu koje su cene kod njih,bas me interesuje.
 
pedja voganj je napisao(la):
Taj sajt je na nemackom a verujem da nas 90% na forumu nemamo pojma nemacki.Ako ti ne bi bio problem da napises u postu koje su cene kod njih,bas me interesuje.
cje ti je u Eur
razpored je prema pokkrajinama
1stupac količina
von-----bis
od -----do

još da dodam _ ferkel -- prasad

na vrhu je Aktual woche - aktualni tjedan ---- vorvoche -prošli tjedan

pa imaš i u googlu translator za sve ostalo .


zdesne strane imaš : markte preis
gdje mošeš vidjeti ostale cjen proizvoda , Mleka , soja ,kukuruz ječam , pšenično brašno , uljanu repicu-rapsschrot........
 
1zbe3o8.jpg


uklještenje sa hranilicom domaće proizvodnje (oko 220 evra)

se21bc.jpg


uklještenje sa hranilicom uvozno (oko 300 evra)
 
ljudi koliko je siroko ukljestenje mislim koliko bi trebalo da bude mislim sve zajedno sa kmacom i okolo sa mestom za prasice
 
samo ukljestenje..60cm sirine duzina moze da se steluje ja sam stavio fiksno 1.8.m do 2.00.m sa strane mora da ima prostora za prasice najmanje po 50 cm. plus prostor za grejnu plocu ..ili kvocku......sve skupa i da mozes i da pridjes da joj pomognes i pozadi mora da bude prostora ..2.5.met. x 1.5 :cao:
 
dužina boksa 220cm (bez hranilice), širina kliješta 60-65cm, sa obje strane za prasad po 60cm tj ukupna širina boksa je 180cm tako je bar kod mene, a i u literaturi mislim da su slične dimenzije ovima...
 
Nazad
Vrh