Kamionske prikolice u službi poljoprivrede.

Kanda si malko zabrljao sa slikom.
 
jesam...neznam da stavim..a bas imam lepu neku sliku.

- - - - - - - - - -

9iy8go.jpg
 
ma ne...mislim da se i nesme..to sam preko poprecnih puteva dovukao,a kada su bile pune jednu po jednu sam ih vukao... pozdrav
 
Imam na kamionskoj jedan polomljen gibanj...da li postoji mogucnost da se zavari na licu mesta,posto nisam nikad to pokusavao,i da li neko ima iskustva sa tim,jer ne mili mi se da sve rasturam zbog jednog lista,a ima ih 16...
 
ma ne...mislim da se i nesme..to sam preko poprecnih puteva dovukao,a kada su bile pune jednu po jednu sam ih vukao... pozdrav

Kolko ja znam može poljoprivrednici iz Žitišta dolaze kod nas sa rakovicama od 160 ks sa dve pune kamionske prikolice a policija je uvek na ulazu prema Žitištu pa rekao bih da može jer to oni rade tako oko 10 godina
 
Imam na kamionskoj jedan polomljen gibanj...da li postoji mogucnost da se zavari na licu mesta,posto nisam nikad to pokusavao,i da li neko ima iskustva sa tim,jer ne mili mi se da sve rasturam zbog jednog lista,a ima ih 16...
puknut ce ti opet jer taj var nemoze na licu mesta da sve sjedini a i te elektrode su skupe da bi vario tako bezveze
ako ih ima 16 nemoras nista dirati jer ja sam to nekad terao sa i 5 polomljenih
 
Ja kad sam kupio moju kamionku bio mi je puknut najdonji list na jednom gibnju i najgornji na drugom gibnju.Malo smo se napatili da skinemo ali moralo se odraditi.Donji list je počeo da se razilazi levo-desno i postojala je mogućnost da se listovi izvuku i olabave gibanj.E onda bi došlo do problema.Na tom drugom gornji list je pukao i ništa nije držao.Jednostavno je sav teret ležao na jednom(drugom) gornjem listu.Takođe smo ga uz veću muku zamenili.Kompletan gibanj sam našao u ZR na otpadu za bagatelu.
 
Nazad
Vrh