Kamionske prikolice u službi poljoprivrede.

to je puno za mene + ti nastavci ALU sa stubovima sigurno jos 2000e, mada mi trenutno ne odgovaraju nastavci zbog zmaja 142...
ako budem dolazio svraticu...
 
Jedino sto je pristojno na njoj je cena...5 kila farbe preko rdje,a rupe je bar mogao da pokrpi malo...nije mrdnula od mesta farbanja,vidi se mesta gde su farbane stranice i neki delovi...nova signalizacija na njoj 2000 din+2000 za farbu,oduzmite to i zamislite na sta je licila ranije...+pitanje u kakvom stanju je kip,kocnice,patos,gibljevi,kako dihtuje,kako se vozi(peti tocak)...nego mi kad vidimo lepu farbu,zbare nas prodavci ko zgodna mlada...
 
Zato kažem da je cena jaka, evo kako izgledala moja za duplo manje para, na slici izgleda solidno a ustvari baš i nije top,

330tda9.jpg


- - - - - - - - - -

A posle nekoliko dana truda i kupovinom novih stranica sad izgleda ovako sa 15 tona kukuruza


5b5hc9.jpg
 
Zato kažem da je cena jaka, evo kako izgledala moja za duplo manje para, na slici izgleda solidno a ustvari baš i nije top,

330tda9.jpg


- - - - - - - - - -

A posle nekoliko dana truda i kupovinom novih stranica sad izgleda ovako sa 15 tona kukuruza


5b5hc9.jpg

Vidim da si menjao i tockove na prikolici.Kolko te to kostalo?U svakom slucaju prikolica ti jesad prva liga,al mi deluje da te kostala preko 4k eura.
 
Nazad
Vrh