Kamionske prikolice u službi poljoprivrede.

cicimoric Prikolica je stvarno OK !!! Dali je i cena takva :sta:

cena je bila 5.000 eura i mislim da je to OK za ovakvu prikolicu. Ima pozadi i poteznicu pa se moze do njive vuci jos jedna kamionska. Poteznica nije toliko jaka pa se ne bi usudio da zakacim punu kamionsku iza.
 
E ovakve prikolice su posao.Za ne bas neke velike pare kupis veliku i to kipricu prikolicu ,zamenis dve zmajevke koje isto nose kao ona, teze se vuku i vise mesta zauzmu. Svaka cast na kupovini :ppozdrav:
 
Ми смо ове године узели ову приколицу, а Милош Д.Т. је од истог човека узео исто камионску, само већу.

p1080741.jpg


p1080742.jpg


Имамо у плану да јој мало повећамо странице.
 
Obožavam ove sa duplim točkoma.AKO JE uska cesta i sokak samo skreni znaš uvek ima unutra oslonac i samo teraj ,dok sa ovim solo se ne skreće blizu bankine...
 
cena je bila 5.000 eura i mislim da je to OK za ovakvu prikolicu. Ima pozadi i poteznicu pa se moze do njive vuci jos jedna kamionska. Poteznica nije toliko jaka pa se ne bi usudio da zakacim punu kamionsku iza.
Nije losa cici,takvu jednu i mi imamo,jedino te gume samice ako se probusi neka...ai cena je bogami lepa...mi dali nemalo duplo manje,a perfektna prikolica...i jos dobiili tri gume na felni,12 nastavaka povisica,i nove rubove stranica da se zamene kada"nekada"
ovi propadnu...ali primetio sam da su im cene skocile,tako da sam se ja sa prikolicama obezbedio dok su cene bile neuporedivo manje.neka je sa srecom.
 
Ове године Милош узе приколицу већу од моје, исто са дуплим точковима. Није баш у таквом стању као што је Цициморић узео, али је далеко јефтинија.
 
te niske stranice su extra za zmaja142 nemoras da pazis kad naleces na kipovanje i na teren dal ces stati na nizi ili na vislji teren, kod visokih je lutrija kada ces ostati bez surle...

------------------------
"pece flekice":haha:
i nemoj, ja sam svratio iz ciste radoznalosti i zbog nekog njegovog novog fazona...
a za prikolice kao sto sam i predpostavio, ceni ih kao bele tartufe...
 
Dragane bio sam da ih gledam. Ima ih 7-8 komada ako sam dobro zapamtio. Cena je od 5 - 7.000 eura u zavisnosti od stanja. Meni nije odgovarala njihova duzina od 7.5m i to sto su vazdusari. Stranice su im visoke 90 cm i po nekoj racunici staje u njih oko 11.5 - 12 tona sto je malo u tako ogromnu prikolicu. Dodavanje nastavaka na stranicu menja stvar i dobija se prikolica od 2 vagona.

.....ako ides da ih gledas navrati do mene, usput sam ti
 
Nazad
Vrh