Kako sačuvati proizvode i imovinu od lopova

bas tako...od koga bre da najebes...pustis lepo kuce ono ga iskasapi,posle mu ti jos malo dodas i nece se sigurno vratiti..
 
I kod nas je bilo slucaja sa barutom i metkovima (bas pre 7-8 meseci), uvrteli u trupac barut i kapisle a lopovi ukradu trupce pa u cumuranu. Odletela cumurana tri lepe materine... :haha: :haha: :haha:
 
Sika je napisao(la):
bas tako...od koga bre da najebes...pustis lepo kuce ono ga iskasapi,posle mu ti jos malo dodas i nece se sigurno vratiti..

i lijepo kazes ''nije moj cuko'' i boli te kita , nek' dokazuju ciji je ::namigivanje::

haha ovo dobra fora sa barutom , kome se raspadne sporet taj je lopina :D
 
Sika je napisao(la):
bas tako...od koga bre da najebes...pustis lepo kuce ono ga iskasapi,posle mu ti jos malo dodas i nece se sigurno vratiti..
Da i kada ode u miliciju i kod doktora sve skupi na gomilu i milicija te tuzi ne lopov nego milicija i lepo platis kaznu za nanesen bol i sudske troskove. Jedan moj prijatelj je tako prosao i dvaput je platio ostetu i sudske troskove. Lopovi su bre zasticeni ko Beli medved.
 
ma i bijeli medvjed kada dobije u mraku po picci bjezi k'o djavo od krsta

a ako imas tri dobra ali bas dobra covjeka koji ce da ti daju alibi kako si pio sa njima cijelu noc
e onda ga razvalis bar kako dolikuje pa nek' se tuzaka
 
Dukanac je napisao(la):
I kod nas je bilo slucaja sa barutom i metkovima (bas pre 7-8 meseci), uvrteli u trupac barut i kapisle a lopovi ukradu trupce pa u cumuranu. Odletela cumurana tri lepe materine... :haha: :haha: :haha:
Ma kaki , otkud moje drvo, a i ako je doslo do njega mozda zalutalo nesto iz 2 svetskog rata :haha: :haha: :haha:
 
Sika je napisao(la):
@peto1

jel mislis da bi smeo posle da ide u miliciju..?? ne bih rekao...ako je on lud,ja sam jos ludji... ::namigivanje::

Kad ti dovede miliciju u kucu njemu vise veruju nego tebi it platis sve. Na kraju je moj drugar ubio kera nije mu se vise placalo.
 
Ja samo kazem kako je covek prosao sa lopovima i sa kerom. Ako tebi neko moze da sredi al ne mogu svi. Dok ne bude donet zakon o vlasnistvu i svojini, lopov ima veca prava nego vlasnik.
 
Kad smo kod kerova kod nas je bio slucaj da je ker usao medju ovce i zaklao ih gazda ovaca je ubio kera mdju ovcama i prijavi ga gazda kera .Na sudjenju dobije da plati za kera 28000 din. i kada je rekao da mu odbiju od stete za ovce oni su mu rekli da kera mora da plati a za ovce mora privatno da ga tuzi . To je bilo pre 6-7god. i danas dan nije naplatio ovce. :nono:
 
mom komsiji pre 2-3 godine...pit pul zaklao ovna od 140kg i 8 ovaca...ovaj uzeo pusku ali ga omasio,i ker pobegao...i nikad nije saznao ciji je bio..
 
Sika je napisao(la):
mom komsiji pre 2-3 godine...pit pul zaklao ovna od 140kg i 8 ovaca...ovaj uzeo pusku ali ga omasio,i ker pobegao...i nikad nije saznao ciji je bio..
Tako sam i ja prosao 6 komada samo sto kera nisam ni video.
 
Komsija mi se za vreme ovog zadnjeg rata u kojem mi nismo ucestvovali, iselio se u Kanadu i odno i kerove neke rasne Doge tu je od tih kerova ziveo i to na visokoj nozi. Kupio kucu u nekoj cetvrti gde je niska gradnja niko nema ogradu i komsija na svom imanju mu ubije jednog kera. Ovaj poceo da se buni i da zove miliciju, jos je on morao da plati sto je ometao tud posed. E kad bude i kod nas tako, onda ce lopovi da razmisljaju dal ce ici da krade kad ga mozes komotno ubiti i da ne odgovaras za njega.
 
pa po ovome tonu sto pricate ispada samo da su ljudi nezasticeni a jos ne daj boze ako su svoj na svome onda je tek najebao :sta: :zli:

koliko sam upoznat sa americkim zakonom (iako nisam njihov ljubitelj) da privatni posjed je privatni posjed i ako budes napunjen olovom to je ''kolateralna'' :D
to je jedino od njih sto bih pohvalio , ostalo boze sacuvaj ::lose::

e da peto isto mislimo , ja dok sam pisao i ti si pomenuo istu stvar :ppozdrav:
 
bas tako...na zapadu ako vidis nekog na svojoj imovini mozes ga odma ubiti...jes da posle idu peripetije i saslusanja...ali po zakonu to imas pravo..
 
Kod mene covek ubio kera lutalicu i naje..o nacisto.... Uzeli mu pusku i platio 30000 kaznu... E zato je moj deda koristio alternativne metode za ubijanje istih.... :haha: :haha: :haha:
 
U Madarskoj posed koji je ograden i na svakoih 15 m ima tablu da ovaj posed cuvaju psi ne odgovara za lopova ako ga kerovi rastave sa dusom.
 
Nazad
Vrh