Kako sačuvati proizvode i imovinu od lopova

lijepak ne bih rekao , za kiselinu mislim da bi mogla da se nadje :cao:
 
ja imam samo jednu njivu blizu naselja,tu su pre krali kukuruz...i onda sam predprosle godine odlucio da malo strazarim nocu(sa mojim vernim medom od 50kg-sarplaninac)...i navatali smo neku lopuzu,ubio sam boga u njemu(a meda zamalo da mu odgrize ruku :haha: ) i to se proculo po selu i od tada nema nigde lopova blizu mojih njiva... :D
 
sram te bilo , tuces lopove na djelu :D
ne radi se to tako , nego pusti ga da se malo ''druzi'' sa medom . mozda nesto i nauci :haha:
mozda se sprijatelje :D ko zna :haha:

nego ti odma' navalio po batini , ne ide to tako rodjo , moras diplomatski , prvo medo da pregovara a posle tek da bijes :ppozdrav:

od kud znas , mozda se medo uspije dogovoriti :D
 
Sta je trebo da sedne sa njima da popije po koju pa onda da on nastrada. Ovako je njbolje dok dodu ksebi vec ih sve boli pa neznaju ni sta ih snade.
 
Sto se mene tice batine su prihvatljivo resenje, to je i moja metoda. Covek usao u moju sumu i sece li sece, e kad je dobio ceric po ledjima vise ne pomislja na to.... A i pre 15-ak dana su mi ukrali motornu testeru iz supe, ako saznam koje najebao je..... :ppozdrav:
 
mozda me niste razumjeli , ja sam rekao neka MEDO pregovara , a valjda ste razumjeli ko je medo :D

a ako se medo ne dogovori , ONDA BATINEEEEEEEEEEE , mora se (sto se kod nas kaze radi muske djece) :D
 
Meni su sklonili torbu sa plocama za nodetku , Moraosam u Zrenjanin po druge. Najgore sto mi to sklonio neki prijatelj, (bar ga tako nazivam, jos uvek) al neznam koji. Pre prosle godine su mi pokrali bastu od 1h , cuo ja koje, spremim vrengije i patinu i da krenem, otac me pita gdecu..... i odgovorime , kaze da proklete kurvetine nisu vredne toga. Od tada se bastovanstvom vise nebavim,
Presao sam u cisto rtarenje.
 
Ne znam jesam li pisao,ali kod nas su problem orasi...kako par komada upakovati u malo dvoriste... Vecina nas ima na njivi ili nekoj basti pored kuce,al su lopovi uznapredovali pre su tresli,pa kupili...sad lepo nateraju prikolicu pod oras i u nju otresu,za 5-10min sve odneseno. :zli:
 
Nego sta!!! :zli: Kod mene kradu malinu, dodju u noc oberu koliko stignu, ujutro se bele repeljice kuda su brali.... Cista propast.... ::lose::
 
Kod mene nema takvog lopovluka,za sve ove godine samo je topling nestao iz dvorista i orahe sto pokradu jer je njiva pored druma,a orah sa druge strane njive.
 
Da smo mi kao kinezi (fik i ode glava) nebi djubreta ni bilo i ovako izginusmo u ratu i saobracaju tako da njih ko i j..e nek idu :zli: na ispovest. ::samo bes::
 
North ARMY je napisao(la):
Ne znam jesam li pisao,ali kod nas su problem orasi...kako par komada upakovati u malo dvoriste... Vecina nas ima na njivi ili nekoj basti pored kuce,al su lopovi uznapredovali pre su tresli,pa kupili...sad lepo nateraju prikolicu pod oras i u nju otresu,za 5-10min sve odneseno. :zli:

a koriste li cerade ili najlone :D samo saviju cerade i gotovo :zli:
 
Mom stricu ,babinom sestricu dok je otisao sa hitnom pomoci ( odveo majku u bolnicu ) ukrali mu dva dzaka oraha .Okacio ih bio pod trem .A i ja se slazem sa sikom i ostalima koji misle da je batina najbolji pregovarac sa lopovima.Ako pusti kuce pa izujeda lopova moze covek da naj...... ni kriv ni duzan.Ovako lepo batinom pa neka kaze da je dobio batine u kradji.
Post je spojen: [time]1271432327[/time]
_________________________________________________
Ja sam hteo zimus da lopovima ostavim neku petardu u istruganim i scepkanim drvima ali moji navalili nemoj da mu nesto bude da se gresis i ostalo samo na ideji ali ove zime bice skacucih sporeta u mom zaseoku :zli:
 
Nazad
Vrh