Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

nemam reci svaka cast
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Svaka ti cast Kiki :D Ima moj komsa samo crvenu 1.6 twin spark 120 ks.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Hvala . I meni se jako svideo najlepši auto u srednjoj klasi . To je u kompaniji sa bratom . :cao:
U fulu sem kožnih sedišta . Dodao sam još par fotki . :cao:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Pasat 1,9tdi, 74kw, 2002.godiste
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

ma vozimo sve od mopeda sa kojim sam se razbio juce imam snimak pa sve od MZ125 jawa do suzukia intruder LC 12000franaka placen sa carinom imao je 600km predjenih pa vozimo forda(moj)sporcka verzija xR3i 115 konja seat toledo TDI audi a6 ahh pezo za svaki dan za njive za voznju tu po selu ali uzela policija nije carinjen crnjak sada cu opet da ga kupim nazad i to je to!!!mada za 18 god dobijem BMW 130i ili 645CI oba su preko 250 konja pa sad nebih se bunio za bilo koji :D :D :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Fali jos samo merdza i ferrari! :haha: :haha:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

eh sad netreba mi vise i ovako kidaju caleta sve te dazbine !!! mada sam se razbio sa mopedom bice snimak :D :D :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

haha ima rodjak ficu bas i resio sam da je napravim kabrio i da je lepo namestim da odem u centar sela da vidim stace da kazu ako neznate ja sam kao neki KASKADER i ima ovde tema za TUGU sjebala me riba :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Ovo se vozilo - Pontiac Grand Prix '94 godiste-cena sitnica 400$ :D. A sad se kotrljamo u Zoromobilu :cao:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1237949381[/time]_________________________________________________
 
Nazad
Vrh