Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

jer se to meni cini ili si to retrovizore oblepio selotejp trakom
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

naravno vec sam ih par puta polomio pa sad da ne kupujem nove samo iz zakrpim selotepom i zicom i drzi kao novo inace skuter je extra i ide ko lud i 70km/h po njivi :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

prosle godine sam bio da "pabircim" kukuruz posle branja i nakupio sam 2 puna dzaka kukuruza u klipu sto je oko 60kg tezine i sa tim malim skuterom ih dovezo kuci tako da sam sve rekao kolko je izdrzljiv i jak i moze svugde da radi i neboji se nicega :D masina koja vredi svaku paru :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Pa šalim se naravno.Ja sam mislio na to što si napisao da ga voziš 70 po njivi.Pa i ja imam sprint falcona od 72cmm koji mene od 124 kg nosi gde god hoću dok je naravno suvo_Ove godine razmišljam da uzmeme nekog polovnog ctx za te poljske puteve.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Za atarske uslove Sprint Exactly Black Edition
svasta047editeddesktopr.jpg
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

prava masina :D samo pazi na viljusku jer oce da puca na tim skuterima jer ja sam je vec menjao na 8000km tu osovinu sto drzi viljusku jer mi je pukla pa sam stavio punu cev 29mm i nove lezajeve i sada ide svuda i nekvari se..samo gas i ide :cao:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

a ja fiat pandu po savetu NOVII (novog ) na admina mislim!! takodje planiram suzuki gsxR1000 k8
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Johni,jel to kinez?ima li delova za njega?
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

moj je 4takta i na 14000km je saranio jedan klip pa smo zamenili i samo ide...meni odlican skuter jeste kinez ali dobar a delova ima, imam u selu i ovlasceni servis za mog skutera tako da mi to nije problem samo cena delova bije bas povoljna...
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

nema problema lalo :ppozdrav: a kolko tvoj ima predjenih km i koje je godiste?kako si zadovoljan s njim?jel se kvari, :bravo:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Juce mu bilo godinu dana. Presao je 1500 km, uglavnom po ataru, dosad mu nije nista falilo, samo mu oslabio akumulator. Znas li mozda koliko je novi?
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

ja sam prvi akumulator menjao posle 3000km pa onda na 8000km pa sada imam treci i to onaj exide i neznam tacno kolko sam ga placao ali mislim oko 20ili nesto vise evra ali ga moram dopunjavati svaki mesec jer ga dosta koristim a alternator je malo slab pa ga dopunjujem po potrebi,a kvarova nisam imao nekih vecih osim zamene klipa prosle godine koji je bio totalno poderan ali cilindar je bio dobar pa smo samo klip stavili novi i sada ide i sve ostalo je dobro varijator samo redovno podmazujem i cistim od prasine kao i filtere za vazduh,ulje menjam na 1000km i koristim valvoline ili castrol,a jedan put godisnje idem u servis da mi prociste karburator,a prosle godine sam imao neki kvar elektronike ili sa CDI kutijom za paljenje koja je pregorela pa smo morali stavljati druge kablove i sve nekako spojiti da bi se stavila nova cdi kutija i sada sve radi kako treba samo sipam bezolovni i gas do daske i predjem do 4000km godisnje... :cao:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

nisi imao kvarova,ali si mu uradio polu~generalnu motora i polu~generalnu elektronike....e do moga.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

i procice on jos tolko mozda i preko 20000km bez generelke(pod generalku uzimam u obzir sve delove motora znaci klip cilindar lezajevi i to) i mogu reci iako je kinez on je meni kao neka honda ili jamaha a ovaj sprint predje po ataru najvise i to po svakakvom putu pa cak i blatu ali neidem ako je blato onda sam kod kuce a na skuteru idem samo po suvom, i po ataru predje i po 3000km godisnje :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

:haha: sad stigao babin brat iz italije u kombi stavio skuter (doso je kombi prevozom) peugetot neprocitah tip odlicno radi odlican motor kaze za njive i do po cigare bice ok ! samo da ga carini a ima 15000km bez imalo diranog motora ni ogreban !
 
Nazad
Vrh