Kada niste u traktoru, vozite

@Sapatnik
Moje vozilo je prazno oko 1900 kg,(kao tvoja 2,5 jugića). Prosečno natovaren oko 2,5t.
Bilo je prodatih Remova i za 1200$ kod šumskih preduzeća, samo treba pratiti i juriti, te cene koje si ti video nisu one koje mene zanimaju.
Veličina tih vozila je zastrašujuća, naročito kada ga naterate na kanal pa pogledate malo odozdo pojedine sklopove i detalje.
U Srbiji malo ljudi prati te američke kamionete, ali poslednjih nekoliko godina oni imaju toliko tih modela da se zaista pitam jesu li uopšte normalni. Dosta ih ima sa kamionskim točkovima 20 i 22,5 coli pa čak i 24-vorkama.
Dizel Cummins motore friziraju preko 1000 konja, ugrađuju kojekakve zajebancije u iznosima desetinama 'iljada dolara..

@MOMOSARIC
Zašto misliš da me zanima Čelindžer? Ovaj sa avatara je Čardžer R/T i samo njega cenim.:osmeh:
 
A ja mislio da je moj veliki :)


I od najvećeg ima veći :D

Znaš ti kad je Lala imao tri jajeta, pa otišao malo u varoš da se hvali. Ide tako ulicom i naidje na crnca. Kaže Lala njemu: "Jel znaš ti da ti i ja zajedno imamo pet jaja?" A Crnac ga pogleda onako sažaljivo i kaže: " U jbt, pa ti nemaš nijedno o_O" :ROFLMAO:
 
Pa šta ti porediš? Jel tvoje vozilo predviđeno da nosi toliko ili ti to radiš po sebi?
Ja sam jednom u mom vozilu imao 1300 kg, i ništa mu nije bilo, ali to nije predviđeno.


Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Па ти си први почео кад сам написао да су та возила конструисана за мало другачије услове и брзине. Кад већ спомињеш килаже чисто да не буде увек твој највећи и најдужи.
И да преживеће.
4245a9efc6785f1c68c45de9a499247f.jpg
 
Па ти си први почео кад сам написао да су та возила конструисана за мало другачије услове и брзине. Кад већ спомињеш килаже чисто да не буде увек твој највећи и најдужи.
И да преживеће.
4245a9efc6785f1c68c45de9a499247f.jpg
Izvini ali ja ovde i dalje ne vidim da ti je vozilo i duže i veće..:haha:
 
Da li je neko upućen u C4 - 2011 godište. Stao pre neki dan i šlepericom odvezen kod majstora. Čekam da ga otvori i pogleda situaciju. Nije dugo rađen veliki servis i verovatno je zupčasti kaiš u pitanju. On izgleda ima one klackalice ili kako se već zove, jer to malo po voljnija varijanta nego - ventili,glava motora....?
 
Ima ih i u Evropi, NL i B, sad poceli i nemci da ih voze. Na to sam mislio kada sam rekao preko. Ludo izgledaju, a ja bih bio jos ludji ako uzmem! Realno, ne treba mi to u zivotu, al jbg, nesto me vuce... :)

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ne drži, naravno. 😁 Kilometraža se ne zna, piše 260 i neka hiljada, uzet je od vlasnika, nije sa placa.Cena je dosta premašila planirani budžet ali to je bila ljubav na prvi pogled, valjda je zbog toga nastala izreka skup ko prva ljubav. 😂
 
Километража је ок ако је права,до сад је већ измењано на њему што мора да измени сигурно.горе би било да је око 180 000. :haha: А јбг човек мора имати неки порок,на нешто се паре морају дати па макар и мало више него што је потребно:osmeh:
 
Maticu nek napravi dosta km bez greske, imas dobar ukus.
Sremac, to se zove strpljenje...
A da se dotaknem i putinovog posta, kad spomenu porok, bolje i ovaj nego kao jedan kod nas sto ima, udje u kazino i jednu stolicu skloni od aparata, uzme drugu stavi izmedju dva i pokrene oba u isto vreme.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh