Kada niste u traktoru, vozite

Druze ne da je ocuvan nego su mi oci ostale na njemu. Jos nemogu da verujem da je se mogao ovako sacuvati.Placen 580 eur i uzeli ovlascenje jer se nije bilo vremena dovoljno za prevesti odmah. Ujak je uglavnom prezadovoljan a i kako nebi. Za ove novce ima da se navoza najmanje 10godina
 
Jeste u Brckom slikano. Nepoznato mi auto potpuno ,pa sam mislio da neko zna koji je . Ja sam mislio da znam sve aute ,barem marke ,ili vecinu. Ovo nezna ni gazda sta vozi.
:sta: Mozda je neki Kinez,kao sto neko rece ili Indonezije ,Mongolije ili tako neke nepoznate i daleke zemlje. Ko zna ko sve pravi aute na svetu.
Dondi ide i na 540 i 1000 zavisi sta kako ,koliko duboko ,dali je tvrdo ,meko .Traktoru je lakse na manje obrtaju ali zemlja je tada blize kanala.
Malo je van teme ,al ajd necemo vise.

Cudno je to kad kazes koridor, koliko je ta rec ostala duboko urezana u vokabular ovdasnjeg stanovnistva.Jesil znao da Hrvati iz Orasja i Slavonije za put prema Tuzli takodje kazu koridor kao i za cijelo podrucje Arizone pijace.
 
Poslednja izmena:
http://doznajemo.com/2012/10/16/war...-imenom-vw-ce-nuditi-nove-aute-za-6-000-eura/


iwk9vr.jpg
[/IMG]
2uzqniu.jpg
[/IMG]

- - - - - - - - - -

33nxpue.jpg
[/IMG]
 
Vala nema cega nema ,al sad ujaku kad smo kupovali auto sam imao 3 oglasa koje sam i licno proverio i uopste taj auto na slici nije ni priblizno u takvom stanju nego cak ni otpad nebi primio. Dal ti uopste razmisljaju da im neko moze glavu razbiti zbog toga .Prosle godine isto oglas za kombi T2 ,covek totalno nepismen.Razmisljao sam sta je uopste hteo reci kako je napisao.Nisam ni ja neki pisac ni blizu niti gramatika mi je strana ali po oglasima se vidi koliko nepismenih ima
 
Treba da promenim akumulator na asti h, da li ce mi traziti neke kodove da se ukuca? Ili bolje da idem u servis?
 
Trebalo bi samo kod radia,ja sam skoro na fordu skidao akumulator,tj majstor,samo mi to trazio.
Najbolje idi u Auto oazu u Pancevo i zameni akumulator,sve oni odrade.
 
Nazad
Vrh