John Deere

Normalo funkcionise zato sto ne radi nista tesko. Da ore najbolhe bi video sta je problem.
 
PQ je mjenjač, i ne vidim nikakve simptome traktor potpuno normalno funkcionira kad se upali lampica. Vidit ću sutra. Hvala.
Ako posle zamene filtera i ciscenja sita na usisu ostane problem meri pritisak ulja u menjacu taj traktor bi trebao imati 11,5bar-12,7 na 2000rpm ukoliko je pritisak nizak moguce je da je pumpa oslabila ili postoji curenje u menjacu. Taodje mozes probati podici pritisak na regulatoru tako sto ces odviti kapu regulatora i ubaciti platne ako ubacujes orginalne platne svaka platna je negde oko 0,7bar
 
Da je pumpa losa lampica bi sijala stalno. Pre ce biti da je "curenje unutar PS dela menjaca", to jest cilindi i zaptivke propustaju ulje i gde treba i de ne treba" Te pumpe koje snabdevaju menjac uljem su niskog pritiska i to retko kad bude problem. Znam mnoge da su radili menjace, a pumpu nikad dirali nisu.
 
Pozdrav svima, ima li možda tko katalog dijelova za JD 6200, trebao bih par sitnica , a nekako mi najlakše iz kataloga. Probao sam pretražiti internet ali ne pronalazim ništa besplatno za download.
 
Pa znate kako koliko ja vidim cena vise nije ista za sve iz mnogo razloga i verovatno zbog toga ne zeli da prica javno o njoj.
 
Kako god preskuo je za vecinu. Nekad je taj traktor, 6930 premium = 155M, mogao da se kupi polovan u odlicnom stanju za 35k evra. Nije to tako davno bilo.
A sad za polovan 155M treba 70k e.
Nasi proizvodi pojeftinili 😎
 
Lici na premium 😎
Ja volim JD, al su ga preterali sa cenom.
Menjac nisu pipnuli of '93 godine i hoce da ga prodaju kao nov. Kabina gotovo nepromenjena.
Pogledajte recimo Styer iste snage. To su nebo i zemlja traktori. Tek R serija je pravi JD, al je tu i cena da se smrznes.
Naravno na nasem trzistu i slicnim sve prolazi.
 
Nazad
Vrh