John Deere

Po meni te serije 5 nisu lose, ali nisu ni kvalitet dzon dira
 
Imamo mi 5070m Nemačka i komšija ima seriju 5 od 95ks iz Meksika. Jedino im je boja ista i mislim cajgeri unutra. Ostalo ništa.



Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 
Kakva je to obicna sasija?
Koliko znam 6110 M je samo na jednoj šasiji, kratkoj, a ima 2 M serija ovisno o motoru, ali R je raspoređen na 4 šasije trenutno, kratka, srednja, velika i logično 6230 i 6250 R na najvećoj šasiji.

Za M novu seriju nisam sto posto siguran, pa ako netko zna neka ispravi, kod R-a je sigurno tako.
 
Ja sam vidjao M110 u dve sasije kratka i duga ili srednja zavisi kako je ko krsti.
john-deere-6-110m-trekker-25716-2.jpg

John-Deere-6110-M-Power-Quad-43092830.jpg
 
Postoje tri međuosovinske dužine šasije. 6110m je na najkraćoj šasiji, tu postoje dve verzije sa ravnom i oborenom haubom, traktor je potpuno isti sem haube. 6140m i 6155m se proizvode na srednjoj šasiji, malo je duži. 6175m i 6195m se proizvode na najdužoj šasiji za M modele
 
U pitanju je hidraulika kod 4755 izgubio je kotrolu na rucicu ne reaguje nema plivajuci a na prekidac dize samo ako se isti drzi non stop.Kad je plug dignut i pritisne se taster za spustanje on trsne plug ,potenciomeri pregledani izvadjena instalacija da se pregleda.Nista ne radi a ne izbacuje gresku na racunaru.Da li je neko imao takav slican slucaj .
 
Nazad
Vrh