John Deere

"Obukli Milera"...Sada moze u blato,ako ga bude
2mob8tl.jpg
 
Cekaj polako,kada bude krenula da pada ima da trazimo susu,posto ovo ide iz krajnosti u krajnost...
Prednje su 74k,zadnje 146k....
 
Dobro bi bilo ako mozes dati broj da pricam sa tim majstorom na sta obratiti paznju,kako sa delovima ...
 
Sad na pik ba gledam neki stajer se prodaje od 145 konja i 96 godiste....reparacija kvacila i lamele kostale 4000 franak...je..te....sta da ode mjenjac

Znam da nije odgovarajuca tema al je..ga mnogo skupo
 
Jedno pitanje ako neko zna nesto o tome, dobar prijatelj mi nudi JD 4630, ali nije ispravan, kako sam ga razumeo ne radi mu hidrulik pozadi (poluge) i nece da ubacuje u brzine kao isto zbog tog hidrulika neispravnog, da li vredi upustati se u takvu avanturu, sta mislite?
 
Ima kod mene 4630 u radnom stanju za 5000e, samo prednja vuca neispravna.
Pa ako si interesent mozes doci i pogledati.
 
Nije meni takav traktor neophodan nego mi ga on "daje" pa kad budem imao da mu nesto para dam, ako mogu-moze da se popravi.... i ta prica. Covek je star i bolestan i traktor mu stoji vec duze vreme. Motor radi kao sat
 
Meni samo nije jasno kakve veze ima hidraulika sa menjačem kad je tu menjač čisti mehanički...8 brzina napred i 2 nazad...:ppozdrav:
 
E pa ne znam, ne razumem se u te traktore, zato i pitam, a tako mi on rece. Bice da je tu neki ozbiljniji kvar na menjacu, navodno su bili prosle godine neki majstori i popravka bi kostala 1000 eura
 
Nazad
Vrh