John Deere

Gore na tablici ima lista za zapadno evropske proizvođače.Ostali nisu za ovu temu.
MTZ je i dalje najprodavaniji, ali je daleko od onoga što je bilo pre nekoliko godina.
 
Poslednja izmena:
Pa kad su poskupeli 50 % za isto, da ne kazem sranje. Da je ona cena onda bi ti bila najopravdanija kupovina za nas jadnike iz Srbije.
Cuo sam da je ovaj novi zastupnik ulozuo 500 miliona evra u prodajuove godine i da planira ozbiljan ulazak na nase trziste.
Res trade treba puno da zahvali na prodaji Andrejevoj firmi Al Rafaved koja je uzela dobar deo od tih prodatih. E sad kako ce platiti i ko ce platiti to se ne zna.
 
Boze svasta, pa mi cemo platiti. Smuljace oni neki biznis plan, nepovratna sredstva, preradjivacki kapaciteti, bla bla truc truc, kesh resen na zadovoljstvo family V.
 
Pa kad su poskupeli 50 % za isto, da ne kazem sranje. Da je ona cena onda bi ti bila najopravdanija kupovina za nas jadnike iz Srbije.
Cuo sam da je ovaj novi zastupnik ulozuo 500 miliona evra u prodajuove godine i da planira ozbiljan ulazak na nase trziste.
Res trade treba puno da zahvali na prodaji Andrejevoj firmi Al Rafaved koja je uzela dobar deo od tih prodatih. E sad kako ce platiti i ko ce platiti to se ne zna.
I Zobnatica je uzela par komada prošle godine ,znam da je jedan 350 konja i vuče mašinu za sadnju krompira koju treba da vuče 500 konja.
 
Za JD znam da su pobedili jer su prvi krenuli sa niskobudzetnim malim traktorima, sad i Case ima male od 50ks npr. tu su mnogi uvideli gresku sto nisu imali traktore ispod 30 000e u svojoj ponudi.
Cujem danas da Miskovic(ne pravi nego neki anonimni cika koji drzi MasFerg prestaje sa radom i prelazi na neku drugu boju).
 
Samo sto mali dzoni sa kabinom od 45ks kosta 18000e a case 55 je 25000 ako se ne varam.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
To mora tako, da se pravi u Nemackoj kostao bi 30.000e a onda nije konukrentan nimalo. Sto je na jednom klipnjaca probila blok nije pravilo i ne treba to uzeti kao reper.
 
Nazad
Vrh