John Deere

San svakog schwabe je da vozi fenda. Zamislite koliko onda on kosta ako je njima san. Nama je to SF. Jonika imaubedljivo najbolji odnos cena kvalitet medju traktorima,u ovo ne smatram i rusa koji je za mene poluproizvod,znaci nije traktor. To jest on je traktor koliko je i yugo auto. JD je N01,a fend svakako nije losiji od njega e sad koliko je bolji za te pare pa bas ne verujem. Ovo poredjenje traktora a ne spej satlova.
 
evo nekih cena da se vidi koji koliko kosta


Fendt 820 ( 205 ks )................................ cena u nemackoj 153.000. eura ( na sajmu su mi rekli da su kod nas jeftiniji za 20-30% mada mi je totalno nelogicno)

cene kod nas:


JD 7730 ( 205 ks ) ..................................100.000. eura + pdv

Case puma 210 ...................................... 85.000 + pdv

Massey ferguson 6497 ( 200 ks )............... 90.000 + pdv

Deutz L720 ( 205 ks) .............................. 71.300 + pdv

New holland T7050 ( 197 ks ) ..................... 85.000 + pdv

kao sto se vidi FENDT i JD dosta odskacu sa cenom od konkurencije. Ostali su manje vise tu sa cenama, jedino je taj Deutz jeftiniji ali mi se cini da je on pravljen za istocno trziste.
 
JD,nije NO1.i nikad neče biti....
MF,FENDT,VALTRA,su daleko bolji traktor od njega..
JD do sada nije razvio vario mjenjač na traktorima do 200ks,za veče neznam.dok jedan MF kojeg niko ne spominje več ima vario mjenjač..Dalje kaj se tiče težine MF je trži od svakog JD-a,potrošnju da ne spominjamo :ppozdrav:
Ako komu ovo nije dosta neka reče :D
 
MF ima Vario menjac od kad je Fendt u AGCO korporaciji. Jbg. MF je tu glavni. Jedino sto je kod JD vrh je uredjenje kabine. Tu je zajeb. Fendta.
 
Malo se slažem s tobom :ppozdrav:
MF,ima tišu kabinu od JD-a,istina da ima ljepši raspored ručica po kabini,mada to ni nije bitno,ali kako kome..
Dao sam usporedbu s MF,jer mi je MF fan :cool:
 
hurli xa86 je napisao(la):
JD do sada nije razvio vario mjenjač na traktorima do 200ks

JD ima vario menjac i zove se Auto Powr. Bilo ga je vec 7x20 seriji ( prethodna serija traktora ispod 200 ks ) koji su jacine 175-200 ks.

Danas svi vodeci proizvodjaci imaju vario menjac. A to su: Massey Ferguson, Steyr, New Holland, Case, Deutz, John Deere i naravno Fendt koji je bio prvi. Mozda imaju jos neki ali nebitno rec je bilo o JD-u.
 
Ljudi sad se vec diskutuje o ukusima. Gde kja rucica stoji,kakva je boja unutrasnjosti i ostale individualno ukusne stvari.JD pa onda svi ostali po mom misljenju,i licnom iskustvu.
 
paorpaor je napisao(la):
Ljudi sad se vec diskutuje o ukusima. Gde kja rucica stoji,kakva je boja unutrasnjosti i ostale individualno ukusne stvari.JD pa onda svi ostali po mom misljenju,i licnom iskustvu.
Več kad kupuješ,gleda se svaka sitnica :D
 
tibor je napisao(la):
kloki je napisao(la):
*~ JOHNY'89 ~* je napisao(la):
da imam 150 000 evra kupio bi 716 vario black edition :D

da imam 150 000 eura nebih radio zemlju a za fenta i slicne bi me boleo ku..ac
iso bi na pecanje :pecanje:
Za 150000 eura bih kupio 50 jutara zemlje i ziveo bih od arende! 5000eura godisnje minimum....
 
vidi se da paor nemoze bez rusa. :haha:
u temi o rusima se naljutio i reko da ga vise nece spominjati al opet ode na temu o johanu i ponovo prica o belorujkama.
drugari oro sam sa jd 6930 vuce vogel od 5 brazda mogu vam reci da je stvarno vrh a oro sam i sa kejsom 125 3 brazde uzel obrtac isto ide lepo al ima mana npr. mali ajslang nemos izmanevrisati. ipak rogonja je rogonja kao u traktorima tako i u pivu.
 
mityoo je napisao(la):
tibor je napisao(la):
kloki je napisao(la):
*~ JOHNY'89 ~* je napisao(la):
da imam 150 000 evra kupio bi 716 vario black edition :D

da imam 150 000 eura nebih radio zemlju a za fenta i slicne bi me boleo ku..ac
iso bi na pecanje :pecanje:
Za 150000 eura bih kupio 50 jutara zemlje i ziveo bih od arende! 5000eura godisnje minimum....
i ja bi kupio zemlju da imam te pare ali loto ne igram ::novac::
Post je spojen: [time]1256071530[/time]
_________________________________________________
mirmag je napisao(la):
Paor u savakom postu napise po koji komentar o rusu :haha: :haha:
kupice on jednog,mogu da se kladim :haha:
Post je spojen: [time]1256071866[/time]
_________________________________________________
cicimoric je napisao(la):
evo nekih cena da se vidi koji koliko kosta


Fendt 820 ( 205 ks )................................ cena u nemackoj 153.000. eura ( na sajmu su mi rekli da su kod nas jeftiniji za 20-30% mada mi je totalno nelogicno)

cene kod nas:


JD 7730 ( 205 ks ) ..................................100.000. eura + pdv

Case puma 210 ...................................... 85.000 + pdv

Massey ferguson 6497 ( 200 ks )............... 90.000 + pdv

Deutz L720 ( 205 ks) .............................. 71.300 + pdv

New holland T7050 ( 197 ks ) ..................... 85.000 + pdv

kao sto se vidi FENDT i JD dosta odskacu sa cenom od konkurencije. Ostali su manje vise tu sa cenama, jedino je taj Deutz jeftiniji ali mi se cini da je on pravljen za istocno trziste.
cena tog jd od 200 ks je 100 000 eura a za te pare mozez kupiti 3 rusa od 130 ks i da ti ostane 10 000 eura za delove na najlonu naredni 20 g ruski celik je savrsenstvo bez mane
 
hurli xa86 je napisao(la):
JD,nije NO1.i nikad neče biti....
MF,FENDT,VALTRA,su daleko bolji traktor od njega..
JD do sada nije razvio vario mjenjač na traktorima do 200ks,za veče neznam.dok jedan MF kojeg niko ne spominje več ima vario mjenjač..Dalje kaj se tiče težine MF je trži od svakog JD-a,potrošnju da ne spominjamo :ppozdrav:
Ako komu ovo nije dosta neka reče :D

nebi se ni za zivu glavu kladio da je MS u svakoj seriji tezi od JD.......srija 8500 ili takvu neku slicnu oznaku nosi u osnovnoj opremi ima 13500 kg.......
 
Nazad
Vrh