John Deere

ljudi nemojte traziti dlaku u jajetu...JD je SAVRSENSTVO.. ::namigivanje::
 
Da li neko zna koliko JD 4755 ima tacno konja?Ovde se pise 190 ,a na nekom Americkom sajtu citam 175-177 konja.
 
odlican traktor za te pare ja bar mislim po ovim slikama i tvojoj prici JOHNY !!samo za 200 jutara nije bas neodlozan taj traktor tolike snage!!!
 
kiraj je napisao(la):
Da li neko zna koliko JD 4755 ima tacno konja?Ovde se pise 190 ,a na nekom Americkom sajtu citam 175-177 konja.

JD 4755 ima 190 KS, a 193 KS maksimalne snage ( imao sam katalog od 4755 koji mi nazalost jedan poznanik nije vratio )

Amerikanci pishu KS koju izmere na kardanskom vratilu a to je uvek manje nego KS motora zato ispada da je svaki traktor po njima slabiji nego sto stvarno jeste.
 
kupio sam JD 6920, za par dana idem po njega. Dali neko ima iskustva sa njim i kako se pokazao u radu?
 
Imam kejsa,ali je je ipak JD broj jedan. Fend je isto vrh,ali oni su preterali sa cenama. Malte ne duplo je skuplji.
 
cicimoric je napisao(la):
JohnDeere1140 je napisao(la):
ne bih rekao da ima ista kvalitetnije i naprednije od JD-a... ::namigivanje::

Kad vec tako tvrdis ajde navedi jedan primer sta to ima JD, a da nemaju konkurentski proizvodjaci !!!

ajde ti navedi koja je marka bolja od JD-a pa cu ti ja odgovoriti na tvoje pitanje..
 
cicimoric je napisao(la):
FENDT.....samo mi nemoj reci da FENDT nije No1......mrzi me da ulazim u raspravu u vezi necega sto je " tako daleko od nas "

cici potpisujem

FENDT je najbolji i najskuplji traktor na svetu i tu nema sta dase prica,i nijedan JD mu nije ni do kolena po kvalitetu i izdrzljivost a da nepricam o konforu!
zato je fendt i duplo skuplji od JD i konkurencije!!!
da imam 150 000 evra kupio bi 716 vario black edition :D
 
*~ JOHNY'89 ~* je napisao(la):
cicimoric je napisao(la):
FENDT.....samo mi nemoj reci da FENDT nije No1......mrzi me da ulazim u raspravu u vezi necega sto je " tako daleko od nas "

cici potpisujem

FENDT je najbolji i najskuplji traktor na svetu i tu nema sta dase prica,i nijedan JD mu nije ni do kolena po kvalitetu i izdrzljivost a da nepricam o konforu!
zato je fendt i duplo skuplji od JD i konkurencije!!!
da imam 150 000 evra kupio bi 716 vario black edition :D
i šta bi sa njim kad imaš 30kj tebi za to treba ferga a ne fendt
 
cicimoric je napisao(la):
FENDT.....samo mi nemoj reci da FENDT nije No1......mrzi me da ulazim u raspravu u vezi necega sto je " tako daleko od nas "
Potpisujem. Ajd, motori manje vise, ali John Deere nikada nece imati transmisiju kao jedan FENDT. Vario transmisija je savrsenstvo.
 
Lala iz Banata je napisao(la):
cicimoric je napisao(la):
FENDT.....samo mi nemoj reci da FENDT nije No1......mrzi me da ulazim u raspravu u vezi necega sto je " tako daleko od nas "
Potpisujem. Ajd, motori manje vise, ali John Deere nikada nece imati transmisiju kao jedan FENDT. Vario transmisija je savrsenstvo.
takode imam ovo misljenje
 
Nazad
Vrh