John Deere

20140303143101.jpg
[/IMG]
 
Ovo je traktor od Clana Srdjan iz golubinaca prava masina nema sta ima na mom profilu slika kako mi je on rekao ima 160ks 2004 ili 5 godiste kupio ga je kod ace u klenku sa org kasikom
 
Poslednja izmena od urednika:
Mi imamo jd 5725 trosi u spremiranju 3l po jutru tanjiranju 5 l,a sad oranje sve zavisi od godine u repistu kad je trvdo i suvo ide i do 14l ,2010 god kad je bila ovde kod nas svugde voda po njivama trosio je u repistu 17l ,uglavnom u oranju se krece od 10 do 17l :) Vucemo kvederlanda 3 brazde 40cm zahvat,setvospremac 2.9 imt,tanjiraca 28 diskova fero kop :) :ppozdrav:
 
Još malo slika sa izložbe John Deer mašina:


Za svakoga je bilo po nešto!
 
Poslednja izmena:
Ima li ko iskustva sa JD 6210 ?meni se svidja na izgled mada zna izgled da prevari zato su mi potrebna vasa misljenja
 
Neznam koliko ovo ima veze s John Deere-om ali uvoznil za hr, Novokomerc je puko ko lajsna. Nema ni delova na lageru. Dugovi dosli na naplatu.
 
Visoko poleteli misle da su ovde ljudi budale i da ce placati te nenormalne cene koje su oni umislili da mogu proturiti.Sa ovim cenama nasih proizvoda i repromaterijala za setvu koje mi iz godine u godinu sve teze podnosimo mislim da ce niz vodu otici mnogi.
 
Nazad
Vrh