John Deere

e ljudi ovako,covek sto trenutno radim kod njega ima john deere 4640 uvezao ga iz ch,i stoji mu na njivi vec nekoliko godina i propada,izvadjeno je sediste i nesto unutrasnjosti...ima duple felge za zadnje tockove,motor je na njemu,znaci ima delova...pa razmisljam da ga kupim i da ga prodam u delove ako nekome treba...taj covek inace dovozi masine iz ch al ih ne prodaje nego samo skuplja kuci,nema sta nema...traktor nije paljen nekoliko godina pa ne znam koliko bi to vredelo otrilike...ako moze neka mala pomoc...
 
Mislim da prvo moras otici na tu njivu gde stoji i slikati ga, da bi ti bilo ko na forumu mogao pomoci. Ima ovde mnogo ljudi koji mogu,ali ovako je sve nedefinisano.
 
e ljudi ovako,covek sto trenutno radim kod njega ima john deere 4640 uvezao ga iz ch,i stoji mu na njivi vec nekoliko godina i propada,izvadjeno je sediste i nesto unutrasnjosti...ima duple felge za zadnje tockove,motor je na njemu,znaci ima delova...pa razmisljam da ga kupim i da ga prodam u delove ako nekome treba...taj covek inace dovozi masine iz ch al ih ne prodaje nego samo skuplja kuci,nema sta nema...traktor nije paljen nekoliko godina pa ne znam koliko bi to vredelo otrilike...ako moze neka mala pomoc...
Jel to u Stupnju?
 
Ako nije zaštićen auspuh garant je voda ušla kroz njega u motor i on je zapekao a pitanje je i da li ga je neko čerupao za to vreme koliko stoji na njivi.
 
Ma jesi vidio koji je tip baksuz, uzimao u Svici samo ono za sta su mu placali da istjera iz dvorista. A prodaje on sve to itekako,samo sto misli da su svi ovdje sisali k....
Inace ja bih rekao da JD vrijedi samo po cijeni starog gvozdja, jer kome ces kod nas prodati recimo njegov konusno tanjirasti ?Ipak mi nismo u Vojvodini..
 
Maticu ne mislim ja konkretno, vec je sova naveo da nisu u Vojvodini, pa ga nema kome prodati (konusno tanjirasti) a mislim da lako moze poslati potencijalnom kupcu, ako je iz Vojvodine.
 
Ne mislim ni ja konkretno naravno već kažem da se kod nas delovi za te traktore mogu kupiti na kile.Druga stvar je ta da je na svakom J.D traktoru konusno tanjirasti predimenzionisan i sam traktor ne može tako lako da ga skrši. :ppozdrav:
 
sova...jbg covek se time bavi non stop dovlaci neke masine.ima 2 dobre sijacice za psenicu non stop ih zagledam...to me i brine jbg nemam ja kome te delove ovde da prodam..a ima i dobrog maseja 3060,trazi 7000 e za njega..
 
Nemoj me pogresno shvatiti, ali otvori dobro oci, covjek jednostavno ne dotjeruje nista normalno, taj MF mi djeluje veoma upitno iako sam ga samo u prolazu vidio. A i to nesto govori , nije ga jos prodao a ja sam ga vidio proslog ljeta, a iza tamo gdje je JD pa ono je sve cist horor sve krs do krsa.
 
danas je prodao maseja za 6000 eura....a ima dosta masina u losem stanju,ali ima i u dobrom,npr roto drljacu,sijacicu za psenicu,sijacicu za soju koju ga nagovaram da mi proda ali nece,treba njemu...
 
zombie bio si blizu njega ako si nekad bio u Crnjalovu...a tesko ces razgledati,on to prodaje samo kad je tu,kada dobije odmor u ch,,,ovako ne moze niko da udje..covek nije klasicni trgovac da samo to radi,nego uvozi pa kad stigne proda...
 
Poseta poljoprivrednika iz Subotice štandu ResTrade tokom 79. Međunarodnog poljoprivrednog sajma.

 
Sovaa, gdje je taj Stupanj, volio bih nekad da odem i pronjuškam malo, volim iz čiste radoznalosti razgledati tu staru mašineriju?
Na putu Bijeljina_Brcko, otprilike na 7_8 km skrene se desno i jos 2km.Mislim da se zove Stevo,a od njegove kuce nije daleko Crnjalovo, ili kad idesn iz Crnjelova pitaj gdje je put za Stupanj dalje ce ti se kazati samo.
 
Nazad
Vrh