John Deere

Decko me ponovo zvao i pitao sta sam odlucio. Moje misljenje je da je ovaj traktor povoljan , ako su mu tacni radni sati. E sad treba da se jurim da vidim da li mu je sat tacan.
 
Haha,da li ti jos uvek verujes u deda mraza pa da i pomislis da su to tacni sati ???
 
Ne verujem u ove , jer mi klinac sumnjiv i traktor prefarban. Nema razloga ovde da se ne veruje. Kad ima svu dokumentaciju od traktora , onda je lako proveriti. Svaki put kad se mere gasovi oni u knjizicu zapisuju satove i upisuje se u kompijuter . Tako da kad se menja sat onda obavezno kazu npr: imao je 8000r.h. i recimo : na ovaj sat ima 3000r.h.
 
Sada cu otici u off topic svojom pricom (prva ruka, istina) koju sam veceras cuo. Nedavno je uvezen jedan auto nemacke proizvodnje u Srbiju star 11 godina koji je na satu imao oko 300000km. Proverom racunara utvrdjeno je da je prava 'kilometraza' nesto preko 1000000km, da, milion predjenih kilometara a na kraju je prodat sa oko 150000km na satu. Mislim da ce isti slucaj biti i sa ovim JD-om.
 
Ma pozvao sam jutros ovog i reko mu da me ne zanima njegov JD. Sto se tice auta, ja sam se vise puta upitao : kako je Tojota Yaris u Srbiju jeftinija nego ovde i to uvezen odavde. Posle sam shvatio o cemu se radi i pricao sam sa jednog Spanca od koga smo kupili zenin auto. Covek kaze sve sto je preko 300 000km sve ide za izvoz( Srbija , Bugarska itd) , pa onda oni tamo okrecu satove , maskiraju itd.
 
novi iz 6R serije 6105R,60115R,6125R, cetvrtaci
ivy13b.png

1h4hsp.png

http://www.deere.com/en_US/docs/zmags/agriculture/online_brochures/tractors/6r_series/6r_ut.html
a slucajno naleti i na ovo http://configurator.deere.com/servl...eProduct&sbu=ag&PciModel=6105RL&reqUser=false
 
Nisam baš vredan, ali sam dostižan.Evo traženih fotografija od JD traktora
img1101.jpg

img1102.jpg

img1103.jpg

img1104.jpg

Dok sam ovo snimao vidim tu stoji još jedan pa i njega ovekovečim
img1105.jpg
 
Mislim da s ovakvim zelembacima, nema potrebe za icim crvenim. Lepi traktori, bez obzira na godine mogu oni jos puuuno da potegnu.
 
Nazad
Vrh