Jagode-opšta tema

Danas stigla i slama za izmedju redova i primetim i poneku pocela crveneti
7b4c1432b01a0b5758cfbad40d6f68a4.jpg
3576600bc95e786ca4381fe710604a9f.jpg


Послато са SM-G361F уз помоћ Тапатока
 
Danas stigla i slama za izmedju redova i primetim i poneku pocela crveneti
7b4c1432b01a0b5758cfbad40d6f68a4.jpg
3576600bc95e786ca4381fe710604a9f.jpg


Послато са SM-G361F уз помоћ Тапатока
Vica dobra jagoda . Biće keš kolica šmekerica. Koja beše tvoja sorta? Dobar rod želim.

Послато са 6044D уз помоћ Тапатока
 
Ovo je kleri prva godina ali imam i Asije greskom poslate mozda 20 do 30 kom. Ima Pocerina i krupnih i one pocinju da crvene valjda od sramote hahaaa.Jutros sam zezo zenu da je farbala temperom jagode a te prve znam i ko ce zdipiti.To ni puskom odbraniti nemozes ali bice za sve jer dosta lepo napreduje i zadovoljan sam
 
Iseče mi Tapatalk poruku, ne znam u čemu je problem.

Elem, u nastavku je pisalo, otprilike,
zasadio sam dosta drvenastog voća, posađeno je i na nekim parcelama dok su bile jagode, te im je u međuvremenu zauzelo mesto. Dve parcele gde su mi jagode jako dugo zaražene su sa Phytophthora fragariae i tu nema leka par godina. Jedna od njih mi je i ta gde je plastenik. Sada ću tu kupus ove godine, a posle sečenja istog - oranje, tanjiranje i sađenje Magrive za trešnje, verovatno.
#akobogda, naravno.
 
Iseče mi Tapatalk poruku, ne znam u čemu je problem.

Elem, u nastavku je pisalo, otprilike,
zasadio sam dosta drvenastog voća, posađeno je i na nekim parcelama dok su bile jagode, te im je u međuvremenu zauzelo mesto. Dve parcele gde su mi jagode jako dugo zaražene su sa Phytophthora fragariae i tu nema leka par godina. Jedna od njih mi je i ta gde je plastenik. Sada ću tu kupus ove godine, a posle sečenja istog - oranje, tanjiranje i sađenje Magrive za trešnje, verovatno.
#akobogda, naravno.
znaci ides tamo gde ima manje posla a vise para

Послато са SP6.2_Lite уз помоћ Тапатока
 
Pa pazi, ručnog rada ubedljivo najmanje ima u ratarstvu, onda u voćarstvu, te na kraju (ili na početku) u povrtarstvu i plastenicima. Srazmerno tome, samo obrnuto proporcionalno, potrebno je imati površine zemlje koja se obrađuje i mehanizacije. O parama ne bih, tu je potrebno i mnoooogo sreće.
 
i to mnoooogooo mnooogoo srece
da se sve karte poklope

Послато са SP6.2_Lite уз помоћ Тапатока
 
ne zna se sta je gore
bube ili agril
a duva ovde ko lud
agril je uvek u talasima
trebao bi vetar da oprasuje
kako zalivate na ovim vrucinama
cesto po malo ili jednom nedeljno

Послато са SP6.2_Lite уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh