Izracunaj zadatak

nemas nesto teze od toga
 
Poslednja izmena:
izlaze trojica ginekologa iz ordinacije, nijedan nema naocare,prvi stavio ruke u djepove, drugi se podbocio a treci mlatara rukama kad prica .pitanje koji od ove troice je kratkovid....aj zdravo
 
Ovaj što drži ruke u džepovima, smetaju mu pošto mora da zabode nos u ***** da bi video...
 
dukej , blizu si, ajd da ne kenjam vise ....kratkovid je onaj sto mu mokar nos . to je ustvari fazon..kako prepoznati kratkovidog ginekologa..ja sam ga malo modifikovao . ako je nekom bilo interesantno, drago mi je.

- - - - - - - - - -

dukej , blizu si, ajd da ne kenjam vise ....kratkovid je onaj sto mu mokar nos . to je ustvari fazon..kako prepoznati kratkovidog ginekologa..ja sam ga malo modifikovao . ako je nekom bilo interesantno, drago mi je.
 
'ajde jos jedna zezalica-sto moze da uradi jedan covek,moze i jedna zena bez problema,sto mogu da urade dva coveka,mogu i dve zene s malo problema,a sto mogu da urade pet coveka,pet zena to ne mogu ni u snu.
 
Возио се неки богаташ у ауту и спазио поред пута огроман паркинг.На њему све најновији и најскупљи аутомобили.Нареди да се сврати и извиди шта је то.Шофер довезе ауто на паркинг и богаташ изађе напоље.У сусрет му дође млада ,згодна жена.
-Чији су аутомобили?
-Моји-одговори жена
-Сви?
-Сви.
-Извините,али како?
-Добила сам их за опкладе.
-Кладите се?
-Да,да нпр.ви не можете да урадите оно што може да уради мој мали син.
-Важи,сав надмен и сигуран у себе одбруси богаташ.
Уђоше у кућу и жена позва малишана.Малишан,4 године ,дође.
-Пољуби маму.-Дете пољуби маму.
-Господине ,сад Ви.
-Сине скини мами сукњу.
-Господине,сад Ви.
-Сине скини мами халтере.
-Скини мами гачице.Дете уради.
-Господине,сад Ви.
-Сине сави китицу око прста.-Дете савије китицу око прста.
-Господине,сад Ви.....
 
2430zr5.jpg
 
Nazad
Vrh