Ivermektin kao lek protiv korone

Imas potpuno suprotno informisanje sa stanja na ratistu u Ukrajini u vezi gubitaka tehnike i nazalost ljudstva .
Има разних информисања јер чим пукне прва пушка истина умире.

Али чињеница је да све што су западњаци писали о Путину и о цепању Русије и о томе да немају оружје да се боре и да немају допрему хране и муниције на фронт испаде да није тачно. Није било тачно ни да ће санкције да их униште.

Много тога није било тачно од короне и од разноразних **greška које смо чули са запада... од тога да шире демократију само по оним земњама које не клекну или које могу да бомбардују...

Ето, једноставан пример... рватска је у ЕУ па је пола становништва отишло... да немају море не би остало камена на камену... Бугарска, Румунија... требало би да живе у уређеним државама а оно робују по западу...

Зато, не треба веровати западњачком олошу јер они су ширили приче да су Срби најгори на планети и у космосу а Срби су најбољи народ откако је Бог створио човека.
 
Zanimljiv obicaj. Samo nije to tako strasno kao sto izgleda . Uci u vodu koja je plus par stepeni a vanjska temperatura npr minus 15 nije problem. Malo stanu vani goli prvo da se smrznu i onda ulazak u vodu dodje kao otopljenje. Vazno je cim izadju da se suse i zamotavaju.
 
Kao u onoj priči kada je magarac prolazio pored njive gde je kukuruz kokičar, pošto beše vrućina poče kukuruz da se koka i kokice da lete na sve strane, magarac pomislio da je sneg i smrzao se. 😂
 
Probao si ili ...?
Da znas da jesam. Kad sam bio mali , nosio neka pisma ,stali , sto postar pogresno donio , rodjacima koji su iza preko baste i njive . Sveti Nikola bio , a snijeg i hladnoca. Usput bila bara od kad se nekad cigla kopala . Led i snijeg preko. Ja da se klizam malo , a led ispod snijega pukne i ja upadnem pod led ,komplet , kosa bila mokra . Nekako se uvatim za nesto i iskobeljam. Sjecam se kad sam trco kuci da sam osjeco neku toplinu , mozda i od straha ... Od tad pravimo malu slavu uvec Nikoljdana
 
Imao sam slično upadanje ali krajem marta .Jamurine ,tako smo zvali deo gde smo se igrali.Led se počeo otapati a mi hoćemo da igramo hokej .Kada je jedan upao ,pokušali smo da ga izvadimo ali smo i nas dvoje propali .Baba od njih je bila najbliša pa smo kod babe u zapećak(paorska peć) našli toplinu i sušenje.
 
To su bila vremena . Sto bude suvih carapa za dan se preobuje. Hokej svaki dan. Kad je jak led prvo spremamo teren za sutra. Led bude hrapav i trska viri. Prvo pol9mimo trsku ,ocistimo , onda na sredini bare probusimo malu rupu cekicem i necim. Onda svi zajedno u ritmu cupkamo a kroz tu rupu izlazi voda i razl8va se. Kasnije kad to poledi bude ko staklo.
 
Upasti slučajno u hladnu vodu nije ugodno ali sve se dogodi na brzaka.
Ući sa namjerom je već problem. Potrebno je neke prekidače u mozgu isključiti.
Tamo gdje život nastaje je uvijek toplo i vlažno. Dabi se održao mora biti na toplom i vlažnom.:)
 
Nisam čuo nijednog pojedinca ili pokret, naravno u vrhu odlučivanja gdje postoji bilo kakv mogući uticaj i smisao postavljanja zahtjeva, da zahtjeva zabranu proizvodnje biološkog oružja. Samo govore kako je potrebno liječenje.
Ne mogu da povjerujem da neznaju šta se događa. Ako znaju onda ovu civilizaciju treba što prije okončati.
 
Sve curi pamet iz nje.Zbog takvih mnoge porodice doživljavaju traume.Naravno da će roditelji odlučivati.Valjda roditelji više vole svoje dete a za nju su samo brojke.Baš me zanima kako ti medicinski radnici vakcinišu svoju decu :sta: Zašto kažnjavaju novčano.Neka trpaju roditelje u zatvor pa da vidimo reakciju naroda.Zašto u nekim zemljama EU nije obavezna vakcina (da joj ne spominjem ime).Zašto dete koje je tek rođeno prima vakcinu.Vakcine su postale sada oružje.Mladi sportisti padaju ko snoplje a zna se da su zbog prirode posla morali da se vakcinišu.To je najzdraviji deo populacije i podležu redovno sistematskim pregledima.
 
Путин: Русија би ускоро могла да направи вакцину против рака. „Близу смо тога да направимо вакцину против рака и имуномодулаторне лекове нове генерације. Надам се да ће се они ускоро ефикасно користити као методе индивидуалне терапије“, изјавио је руски председник Владимир Путин.

Како је додао, у 2023. години регистровано је 530 руских лекова које су развили водећи научници у земљи. Захваљујући њиховим напорима, по први пут је покренута производња бројне руске опреме која се користи у кардиоваскуларној хирургији, реуматологији, за рехабилитацију и у другим областима.
__________________________________

Надам се да ће и лод нас да се појави ова вакцина а негде сам начуо и да се у САД интензивно ради на сличној вакцини...


Моје је питање да ли би примили ову вакцину ако је превентивна или као терапију?

Ово око имуномодулаторних лекова отвара поље за које је потребно специфично знање... постоје и природни и вештачки имуностимулатори а могуће је и да је вакцина на бази РНА носача такође имуномодуларни лек...
Све даље и дубље је запетљанција у мени непознато...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh