Ivermektin kao lek protiv korone

Ako je istraživanje u tim laboratorijama korisno i legalno zašto nisu i matičnim državama?
Zašto porezne oaze cvjetaju u nekim mikro državama i javno se zna ko im je vlasnik a ne u vlastitoj zemlji?
Znamo i da su svi konc-logori bili u drugim državama a znamo i ko ih je osnovao i kontrolisao.
Pitam se postoji li nešto slično i našim državama?
 
Samo odgovoris sebi na ovo pitanje i sve ce ti biti jasno : Jel smo danas ( mi obicni smrtnici ) zdravi , srecniji i sve drugo zahvaljujuci napretku o kome nam pricaju ?
Meni je oko korone najcudnija stvar smrt cetiri jaka coveka u SPC ( Irinija , Amfilohije , Milutina Artemija ) . I gle cuda svi su bili jaki govornici oko stanja na KiM . Takodje i dve smrti dva krimosa ( Kosmajca i oca od Nebojse Stefanovica ) . Dok ni jedan politicar za vreme ispiranja mozga nije prcoknuo . Zanimljivo 🤔
 
Samo odgovoris sebi na ovo pitanje i sve ce ti biti jasno : Jel smo danas ( mi obicni smrtnici ) zdravi , srecniji i sve drugo zahvaljujuci napretku o kome nam pricaju ?
Meni je oko korone najcudnija stvar smrt cetiri jaka coveka u SPC ( Irinija , Amfilohije , Milutina Artemija ) . I gle cuda svi su bili jaki govornici oko stanja na KiM . Takodje i dve smrti dva krimosa ( Kosmajca i oca od Nebojse Stefanovica ) . Dok ni jedan politicar za vreme ispiranja mozga nije prcoknuo . Zanimljivo 🤔
Četiri jaka čoveka spc se nisu pridržavali medicinskih mera verujući da ih Bog štiti od korone i otputovali su...
 
Nebi ovo stanje u kojem se nalazimo vezao za osjećaj sreće.
Postoje uređenija bogatija i siromašnija društva i svugdje se mogu naći srećni i nesrećni. Ne koji su po našem mišljenju sretni ili ne već na kojima se vidi taj osjećaj.
 
Četiri jaka čoveka spc se nisu pridržavali medicinskih mera verujući da ih Bog štiti od korone i otputovali su...
Znaci svi politicari su nevernici i nisu za vreme korone bili u crkvama ? Svi su se pridzavali uputsva doktora Drkona i kompanije ? Kazi mi ime jednog politicara koji je otputovao za te dve godine ( kako kod nas tako i u svetu ) .
I jel se pridrzavas i danas mera ? Mnogo je virusa u vazduhu a maska glavu cuva .
 
Pre 500 godina je neko ukapirao da kada u opkoljenu tvrdjavu ubaci katapultom leš umrlog od od kuge, posle mesec dana tamo više nema živih.
Znaci svi politicari su nevernici i nisu za vreme korone bili u crkvama ? Svi su se predzavali uputsva doktora Drkona i kompanije ? Kazi mi ime jednog politicara koji je otputovao za te dve godine ( kako kod nas tako i unsvetu ) .
I jel se pridrzavas i danas mera ? Mnogo je virusa u vazduhu a maska glavu cuva .
Svaka epidemija vremenom oslabi i prestane. Sada je glupo pridržavati se mera zašite od korone kao što je u jeku epidemije bilo glupo ne pridržavati se. A za političare ne znam, pitaj njih.
 
Poslednja izmena:
Presudno je bilo celivanje i ostala pipkanja, dodirivannja i kontaktiranja a u pitanju je lako prenosiv virus.
Cek, cek sumnjivo je ovo nesto...

https://www.blic.rs/vesti/tema-dana/sedam-gej-vladika-u-saboru-srpske-pravoslavne-crkve/s8vg1fx

Sedam-gej-vladika-u-Saboru-Srpske-pravoslavne-crkve.png
 
Evo ovako na brzinu, Zirinovski je pandrknuo od korone
Ruski politicari se ne racunaju jer njih sve Putin tamani . Daj nekog drugog .
@IvicaR - bice da je tako ali za koronu su jos na pocetku pricali da cemo ziveti sa njom . Jedino mi je krivo sto se nikada nisu suocili zagovornici jedne i druge strane . Korona se smirila u medijima da znamo koliko i u pocetku korone .
 
Ruski politicari se ne racunaju jer njih sve Putin tamani
daj covece pre nego pocnes da pricas/pises proveri...
pa pola iranskog parlamenta je mandrknulo od korone, kako ste to vi teoreticari zavere zaboravili?

Screenshot-2024-01-15-at-21-41-20-List-of-deaths-due-to-COVID-19-Wikipedia.png



 
Pricinilo mi se kako je korona iscezla iz medija cim je Rusija krenula u akciju . Samo nemoj da kazes kako je sve to slucajnost . A priznajem da nisam znao da je toliko politicara otislo . Verovatno nisu ni spominjani jer ih niko nije ni znao ali ipak su to politicari .
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh