IPARD fondovi EU

Kada je rok za zadnju kontrolu?
Dali cela stvar mora da traje tih 5 godina ili samo zakupi moraju tako dugo?
 
Za ipard na ratarstvo treba 50+ha , u gazdinstvu?
Da li tu uracunavaju i zakup drzavne i crkvene zemlje?
 
Kaze 50ha na kraju investicije?
Uvek se pricalo o nekih 5 godina. Da li to znaci da zakupi moraju da traju 5 godina od momenta zahteva ?
 
Za to se nisam raspitivao , kad sam cuo da je minimum 50ha odustao sam odmah jer mi je veliko cimanje da uzimam od oca zemlju u zakup da bih moga da prebacim 50ha
 
Nema opcije za veće traktore.
100 kw je za 70-100haostao sam Marku dužan odgovor za tovne bikove.Koliko sam razumeo treba ti objekat određenog kapaciteta za 30- 100 grla da bi mogao da konkurišeš za traktor od 80 kw ili 100+grla za traktor do 100kw.e sad ko određuje i kako kapacitet objekta nije moj fah i nemma pojima ništa oko toga.
 
Nema opcije za veće traktore.
100 kw je za 70-100haostao sam Marku dužan odgovor za tovne bikove.Koliko sam razumeo treba ti objekat određenog kapaciteta za 30- 100 grla da bi mogao da konkurišeš za traktor od 80 kw ili 100+grla za traktor do 100kw.e sad ko određuje i kako kapacitet objekta nije moj fah i nemma pojima ništa oko toga.
Ok hvala
 
Поздрав колеге!..Процитах скоро целу тему, тражио по целом форуму, али нико не спомиње меру 7- сеоски туризам у руралном подручју. Јел конкурисао неко, каква су му искуства?,..Ја сам се у нацелу упознао преко нета ста нудe, ста тразе, али лична искуства су мајка јана..
 
Poslednja izmena:
Nisam konkurisao ali se kao spremam...
Rekonstrukcija postojećeg objekta sa adaptacijom i opremanjem...
Primarno je gradjevinska dozvola, izvor finansiranja i odgovarajuća konsultanska kuća.
Od matrapaza tipa znam čoveka beži...
 
Nazad
Vrh