IPARD fondovi EU

Od toga ima baba kao I u prvom krugu. Mislim da je ovo velika lakrdija, bez muvanja nemozes proci.
 
Aaa pa to sad malo da nam vrate za sve one godine kad nismo bili ravnopravni. To jest malo da izjednače...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Imam neku informaciju da ih 265 prolazi, nemaju para za više jer im je unija odobrila da koriste novac iz budžeta za traktore u ovoj "borbi protiv korone"

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Ja predpostavljam da hoće jer se vanredno stanje završilo i verovatno za te u prvih 265 pa ako neko otpadne ubacuju nekog od ispod crte.

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 

Da li je neko saradjivao sa nekom konsultatskom kućom i kojom, iskustva, nahnade itd...
Planiram da konkurišem pa da se raspitam i ovde.
Hvala.
 
Juce bio u agrotech-u kazu ide vec isporuka traktora po poslednjem konkursu, bez konacne rang liste i nulte kontrole. Samo resenje i gas

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Za kontrolu je najavljeno već da je neće biti zbog ove situacije sa koronom. Konačna rang lista će verovatno biti objavljena, ali tek kada svi potpisu rešenja i prihvate kupovinu. Ima ver. I onih koji će odustati, pa zato ne objavljuju, jer se menja raspon rang liste. Ko je potpisao, moze da izvrši kupovinu u roki od 90dana. Kod nas u selo jedan traktor treba da stigne preko Ipard-a, a po spisku su negde preko broja 200. Znaci i u ovom krugu su ljudi sigurno odustajali.
Inace, nulta kontrola vam je sa kupovinom traktora, znaci kada ga kupite i dovezete kuci, kontrola treba da izadje na teret, proveri dal se poklapa sa podnetom specifikacijom i ostalo. O ovome preciznije mogu pisati članovi koji su kupili već traktor u prvom krugu.
 
Konacna Rang lista je vec mesec dana aktivna. Nekako mi se cini da mnogi nisu upuceni u sve. Nije bas tako ko sto se pise

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh