Inovacije na IMT traktorima

Grunt ja cu prvi oterati samo da skupim pare,ja Ivanov rad dozivljavam kao umetnost za koju je potrebna inspiracija i vreme .Jedina zamerka bi mozda bila sto u startu nije sebi dao lufta za nepredvidjene stvari.Nezgodno je sto Mixeru treba traktor ali kad bude gotov i zamerke ce nestati siguran sam:ppozdrav: Evo Mixer me preteko sad prvo treba da se ispetlja iz ovog dzumbusa pa tek onda da krene i verovatno ce izvici pouke i sam
 
Evo,zadnja dva traktora,ni ne farba on vec majstor lakirer iz kovacice,jer ivan jednostavno ne stigne...jbg samo dvojica rade..

- - - - - - - - - -
 
Evo,zadnja dva traktora,ni ne farba on vec majstor lakirer iz kovacice,jer ivan jednostavno ne stigne...jbg samo dvojica rade..

- - - - - - - - - -
Na stranu moja i tvoja ranija "prepiska", najozbiljnije, ali šta onda taj tvoj kolega majstor Ivan radi od traktora, kad mu instalaciju radi drugi, nosače treći, kočnice šesti, farba četvrti majstor?
Badava mu sav majstorluk, i "kreacija", kad ima vremena samo za opravdanja...
Po nedelju dana da mu stoji traktor i on na njemu ništa da ne pipne ? :sta:
Mixer, ja ti se divim !!!:bravo:
Nije on još naleteo na "pravu" mušteriju, a ako ovako nastavi, garantujem da hoće !!!
 
Ko nije bio i video ne zna koliko tu ima posla... Moj je prvi traktor koji je išao kod farbara i to samo kabina i maska, motor, menjač, diferencijal, kao i kompletna šasija i felne to i dalje on farba... Dakle, on ne radi sada farbanje, struju, stakla, puštanje klime u rad, itd... Ali treba traktor dovesti do tog stadijuma... On kroji i pravi kabinu, kroji i pravi haubu i masku, komande u kabini kompletno osmišlja i pravi, on je osmislio i pravi sistem izmeštenog menjača, pravi i kroji usisnu i izduvnu granu kao i kompletan priključak istih na motor, osmišlja i pravi nove nosače za vazd. filter i mesto gde će doći, pravi i ugradjuje novi rezervoar i kutiju za alat i akumulator, i još dosta stvari... Tako da ima tu i za njega posla...

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока
 
Nisam ja kriv što si napravio sebi "lepu reklamu"...
A te što spominješ nisam nikada spominjao u negativnom kontekstu...
Tako da nastavljanjem rasprave sa mnom samo još više sebe potkopavaš i "reklamiraš"...
 
Nema tu opravdanja meni kad je počeo da se čuje dif na rusu zovem Majstora iz Turije i dogovorimo se šta kad i kako i kolko,veče pred taj posao udari kiša on me zove ujutru i kaže šaljem šlep službu o mom trošku da traktor prebace u Turiju.Tako je i bilo došli natovarili za četiri radna dana traktor bio gotov po ceni koju smo ugovorili i to je to,da doterao mi je traktor do Ns-a gde sam ga ja preuzeo.Zaboravio sam kad je skinuo menjač pozvao me je da dođem i da vidim šta je stradalo itd...
 
Da,ali opet je to drugacije,rasklopis,kupis delove,sastavis...a ovo.jedan hoce tako,drugi tako,nekom ne odgovara to,drugom to...neki hoce klimu,neki ,grejanje,sve to dok se odradi,.
 
Nazad
Vrh