IMT

Nisam nikad vadio vratilo iz 542 ali mislim da ne mora ploca da se dira.
To je kao na 539, treba samo skinuti zeger...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Može li pumpa hidraulična Il nešto vezano za nju vršiti pritisak prema papuči kvačila da bi vibrirala..juče baliro i išlo ok..danas prenosio Bale i nemožeš krenut da netrza Il skače...to mi se isto dešavalo i u oranju..puko sam do sad hiljadu evrića i ništa..svaka ideja dobrodošla...mijenjata spojnička..lamele više puta..zamajac kod dva tokara bio..korpa nova..radilica na prvu specijalu...najvjerovatnije nije trebala..neznam šta dalje
 
Može li pumpa hidraulična Il nešto vezano za nju vršiti pritisak prema papuči kvačila da bi vibrirala..juče baliro i išlo ok..danas prenosio Bale i nemožeš krenut da netrza Il skače...to mi se isto dešavalo i u oranju..puko sam do sad hiljadu evrića i ništa..svaka ideja dobrodošla...mijenjata spojnička..lamele više puta..zamajac kod dva tokara bio..korpa nova..radilica na prvu specijalu...najvjerovatnije nije trebala..neznam šta dalje
Hidraulika sa tim nema veze moze da bude korpa kvacila ili kriva potisna ploca u kvacilu je problem.
 
На 542 како?

Sent from my moto g(30) using Tapatalk
Napravi alat.
U kućište semeringa, gde se šrafi zaštitna kapa, se uvrti cev na koju je narezan navoj na jednom kraju (navoj kao na zaštitnoj kapi) a na drugom kraju je zavarena ploča i navrtka. Vijak uvrtiš u navrtku i preko kardanske osovine bi trebalo da izvučeš kućište.
 
На 542 како?

Sent from my moto g(30) using Tapatalk
Objasnio ti je Siniša . Ako nemaš mogućnosti da napraviš taj alat , onda odseci vrh kape ,(onu četvrtku za ključ na čelu kape) i tu navari jednu maticu , u nju naviješ dugački vijak i tako izvlačiš kućište semeringa . Naravno prvo skineš deklu koja ide preko tog kućišta
 
Objasnio ti je Siniša . Ako nemaš mogućnosti da napraviš taj alat , onda odseci vrh kape ,(onu četvrtku za ključ na čelu kape) i tu navari jednu maticu , u nju naviješ dugački vijak i tako izvlačiš kućište semeringa . Naravno prvo skineš deklu koja ide preko tog kućišta
Ќе пробам. Благодарам на сите. Ако не може така ќе оди капакот надвор :)

Sent from my moto g(30) using Tapatalk
 
Ne mora tako, dovoljno je da probusi zastitnu kapu recimo sa 6 ili 8 burgijom poprijeko tako da sipka ili sraf koji ce tu da stavi didiruje vreteno, a da pri tome kapa bude uvrnuta samo jedan krug.Onda samo uvrces kapu i kuceste semeringa samo izlazi napolje.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh