IMT

Па било би лудо кад бих ја из Србије купио трактор који је из Словеније дошао у Босну па опет у Србију.
p5120614.jpg
[/IMG]
p5120615.jpg
[/IMG]
 
Не,тренутно фијат пунто.Ха,ха,то је било некад.Кад сам живео мало лагоднијим животом.
 
Kako gdje npr kod mene u hr ovdje naš kraj najviše ima imt .
Novi traktori se ne kupuju više nisam vidio nijedan nov to je odraz stanja poljoprivrede.
 
Vojkane, pozovi za ovaj, mozda nije prodat. po meni su ovakvi traktori dobri. Ipak je novije serije i sigurno nije toliko bucan kao stariji model.... Stariji modeli su mnogo bucni....
 
Meni kao povrsnom poznavaocu najveci nedostatak Imt traktora u odnosu na zapadne su brzina kardana i spera/blokada prednje vuce.
Стварно,ево ти слика са СПИТ фестивала у Србобрану.Види се које су машине упарене.Ови што мере и записују постигнуте резултате нису могли да верују колико споро окреће Клас на кардану.Пољострој преса једва да се покреће.Добио је најмање бодова.Ја сам сликао и био поред комисије.
srbobran-093.jpg
[/IMG]
 
Стварно,ево ти слика са СПИТ фестивала у Србобрану.Види се које су машине упарене.Ови што мере и записују постигнуте резултате нису могли да верују колико споро окреће Клас на кардану.Пољострој преса једва да се покреће.Добио је најмање бодова.Ја сам сликао и био поред комисије.

Sve je moguce,nema razoga da ti ne verujem, ja sam jesenas imao primer gde sam sa Imt 577dw pogonio silokombajn sa trecom sporohodnom, komsija sa Zetorom7745 pogoni isti takav silokombajn toliko brze da sam ga pratio prvom brzohodnom .
Traktori su priblizno iste snage, jedina je razlika bila u obrtajima kardana.
 
Недалеко од мене има неколико фирми које увозе машине са запада.Један купио МФ и после тражи свуда редом неки зупчаник од мењача,нема га нигде.Још једном сам срео муку мучи да нађе предњу гуму,нема ни ње нигде и кад је нађе она се не прави у Србији већ је са запада па је цена 4 пута већа.Зашто бих ја то радио.Жао ми је што је Држава намерно уништила ИМТ али ја ипак кажем само домаће јер има делова на претек и јефтини су а слабо се кваре.Рус је такође добар и јефтино је све то стоји али да је мало равније код мене.
Грунт,обриши поруке.
IMT 577 P je odlican traktor video sam ga kod coveka koji bas dosta sa njim radi i on je prezadovoljan,Kabina je bolje uradjena u odnosu na stari model tisi je unutra i po meni za nase uslove to je pun pogodak.
 
Купио бих руса,јефтин је и јефтини су делови али је некако превише висока кабина и то ми се чини нестабилно на мом нагнутом терену.
Па није ваљда да је 577 лош па ми препоручујете да га заобиђем.Ја нисам баш нешто начуо о њему лоших ствари.
Иначе све док сам ја жив патриотизам ће бити део мене и жао ми је што све мањи број држављана дели ту мисао.

Vojkane druže 577 je izuzetan traktor i mali potrošač,jeftin za održavanje i orač bez premca...
mana mu je to malo buke u kabini ali uz malo volje i to se može u velikoj meri smanjiti
od traktora u istoj snazi i ceni dobro zapamti-ne postoji bolji
 
Zetora usporedit s 577 poje ga 577 kuda sam ja u šumi prošao s drvima tu je njihov zekan ostao i razrovao put .
Šta oni znaju šta je stroj.
Ova p linija je savršen traktor za normalnog čovjeka koji zna da radi .
Danas ima trebaju mjenjači sastrane i špere, neznam šta ne onda kukaju kad se pokvari.
 
Nazad
Vrh