IMT

Војкане, обе те седмице су де лукс серије и немају никакве везе са П серијом 577 трактора. Тој другој седмици је тај лик купио налепницу од 577 П и налепио је уместо њене ригиналне. 577 П серија рађена је кратко и више се уопште нe ради јер је ИМТ отишао у три лепе.....
 
Слажем се да има можда и бољих а сигурно и јефтинијих,још имам и неколико пријатеља на западу па могу пуно тога да увезем али нећу то да радим из два разлога прво: нећу из принципа,друго: згадило ми се да лутам по делове за западне кршеве,делови су прескупи и углавном их нема.Треба ми трактор који ће доста да ради и да има делова где пожелим.Имам два С44 мотора на комбајнима,мислим да је то феноменалан мотор и имам доста делова за њих.Зато желим да купим оно сто је наше,домаће,СРПСКО,а не западно.Ако ме разумете.
И молио бих ако може да ми појасните оно око модела П и годишта.
 
Postujem ja to sto hoces IMT i taj patriotizam ali sve to te napusta u oranju (i drugim poslovima) sa stranim traktorom od 20 i vise godina..veruj!Ne ubedjujem te, samo prenosim iskustvo.
 
Оно што сам видео када су код нас у задрузи некад орали са 577 мислим да немам шта боље да тражим.То је бар моје мишљење.Е сад за јаче машине признајем да ИМТ има подоста мана.Ја не могу да нешто причам о тим јачим тракторима јер их нисам имао али ако ме неко пита за 539 онда ћу му рећи да је то најбољи трактор на свету у својој класи иако има лоших техничких решења.Неколико.

- - - - - - - - - -

Мало је на интернету модела са ојачаном хидрауликом а овај тражи 11000е,да га није мало претерао???http://www.polovniautomobili.com/oglas5555158/imt_577_dv/.
 
Ma 539 je osnova nase poljoprivrede i to ne pobijam ...ne bih ga menjao za dva strana! Jos moj ima 3700rh od 86 god,samo lake poslove radio nikada orao jer smo imali uvek neki jaci za taj posao!
 
Ха,ха,а мој има 5500 сати,оре 20х тешке земље,и све остало ради што треба за 20 крава.Изгледа као нов а још је и 1998. год. а за те године су причали да су најлошије машине правили и ЗМАЈ и ИМТ.
 
ИМТ 577 П је доста другачији трактор од 577 De Lux серије ИМТ трактора. Радио се од 2000 и неке до 2014 године, ако се не варам и то у веома малој серији, јер јер је ИМТ фабрика ПРОПАЛА. Разлика између 577De lux и 577 П је очигледна.

ИМТ 577П
3.jpg


ИМТ 577 De lux рађен од средине 80тих па све до 2000 и неке године:
2uhlmx1.jpg


Најбоље би било та ти неко ко има ИМТ 577П напише разлике у односу на старије моделе тог трактора.

патриота, то више не постоји...у најбољу руку купи РУСА и бићеш више него презадовољан са њим, а то ти је нашки трактро....добро скоро па наш....
 
Купио бих руса,јефтин је и јефтини су делови али је некако превише висока кабина и то ми се чини нестабилно на мом нагнутом терену.
Па није ваљда да је 577 лош па ми препоручујете да га заобиђем.Ја нисам баш нешто начуо о њему лоших ствари.
Иначе све док сам ја жив патриотизам ће бити део мене и жао ми је што све мањи број држављана дели ту мисао.
 
Далеко од тога да су лоши, имам ја 578 још увек, али по мени рус је бољи. Да се инжењери из ИМТ нису учаурили већ да су још током 80зих пратили шта се дешава усвету, данас би можда ИМТ још увек радио трактрое. Овако остали су ту где су, са неким минималним изменама и изгубили су тржипну трку са другим произвђачима трактора.

Што би ја сад купио новог 577П када могу да купим неки страни полован трактор за исте паре, који је три у чело за тог имт 577....најпосле може се купити нов рус.....
 
Недалеко од мене има неколико фирми које увозе машине са запада.Један купио МФ и после тражи свуда редом неки зупчаник од мењача,нема га нигде.Још једном сам срео муку мучи да нађе предњу гуму,нема ни ње нигде и кад је нађе она се не прави у Србији већ је са запада па је цена 4 пута већа.Зашто бих ја то радио.Жао ми је што је Држава намерно уништила ИМТ али ја ипак кажем само домаће јер има делова на претек и јефтини су а слабо се кваре.Рус је такође добар и јефтино је све то стоји али да је мало равније код мене.
Грунт,обриши поруке.
 
Недалеко од мене има неколико фирми које увозе машине са запада.Један купио МФ и после тражи свуда редом неки зупчаник од мењача,нема га нигде.Још једном сам срео муку мучи да нађе предњу гуму,нема ни ње нигде и кад је нађе она се не прави у Србији већ је са запада па је цена 4 пута већа.Зашто бих ја то радио.Жао ми је што је Држава намерно уништила ИМТ али ја ипак кажем само домаће јер има делова на претек и јефтини су а слабо се кваре.Рус је такође добар и јефтино је све то стоји али да је мало равније код мене.
Грунт,обриши поруке.


Imt 577 novi tip p linija je avijon od traktora šta se tiče i to je bolje uzet nego ove zapadne .
Dijelovi su za njih džaba i ne kvare se ja imam stari 84 godinu prezadovoljan sam ide kud oćeš.
Ore kako oćeš brz je potrošnja nije velika .
I sad da uzmem skup traktor kad prdne što ne bi imao za dio .
Za naša mala domaćinstva imt je zakon ovo drugo sve mogu samo imućni.
Mjenjač samo košta 10000 eura za zapadne traktore.

- - - - - - - - - -

Оно што сам видео када су код нас у задрузи некад орали са 577 мислим да немам шта боље да тражим.То је бар моје мишљење.Е сад за јаче машине признајем да ИМТ има подоста мана.Ја не могу да нешто причам о тим јачим тракторима јер их нисам имао али ако ме неко пита за 539 онда ћу му рећи да је то најбољи трактор на свету у својој класи иако има лоших техничких решења.Неколико.

- - - - - - - - - -



Мало је на интернету модела са ојачаном хидрауликом а овај тражи 11000е,да га није мало претерао???http://www.polovniautomobili.com/oglas5555158/imt_577_dv/.
Stroj pravi ako je dobar s tim traktorom ne možeš pogriješiti.
Da mi je takav mjesto stare zipe niš bolje mi ne treba.
Snage ima koliko oćeš za brdske krajeve odličan 577 je mi radimo po šumi.
Sve njive vise u brdima su stabilan je jer je širok ne prevrće se kao npr rus uzak.
 
За сад нисам наишао на ни један новији од оног 1998. а пошто он тражи 11000 онда ће новији бити изгледа 15000.Ха,ха.
 
Галиције друже зашто пропала,4 фабрике су заинтересоване за Имт,ја сам пре пар дана уплатио један трактор преко Агрорида.
Војкане продавао се 577п пре пар месеци у Руми 2006 годиште,14 000е цени,по мени и вреди.
 
Naravno da vrijedi 577 je traktor samo takav .
Onaj novi e da mi je taj ma stroj još da je uzet s prvim utovarivačem makina.
Kakav zapad ta za njih samo boš pumpe dođu po 1000 eura a naša goriva šrot.

photo hosting
 
У праву је човек,није ово Русија,наша држава тежи једино уништењу нас самих.Намерно уништавају годинама ИМТ.Тешко да ће било шта бити од те фабрике јер сви желе да се докопају тог толико вредног земљишта.А ја баш у инат не бих је измештао ни милиметар.Нека буде баш у центру града.
Иначе,да се не лажемо,ко би платио 14000е за 577.Неко ће ипак купити јачи западни или чак источни него толике паре за 577.У односу на нов то је можда и реална цена али ипак...

- - - - - - - - - -

Ово је сликано на Југометаловом штанду.
 
Nazad
Vrh