IMT

Mirmag a koji si traktor pazario?
 
On ce onu tvoju tanjiracu vuci kao od sale...
Nije bas tako. Na prvoj slici. Baterije nisu bas iskosene, tu je vukao lako
imag0111.jpg

ali na sledecoj slici je vise zakosio, e tu ima posla.
imag0111.jpg
 
Pogresio sam. Umesto prve sam hteo da stavim ovu.
imag0108.jpg

Sa ovako zakosenim baterijama, ne oseca tanjiracu.

- - - - - - - - - -

Pogresio sam. Umesto prve sam hteo da stavim ovu.
imag0108.jpg

Sa ovako zakosenim baterijama, ne oseca tanjiracu.
 
Mityoo jasi li ovaj krov povišeni radio sam ili je tako fabrički? čini mi se da ovakvih nije bilo na 539 a meni bi tako nešto trebalo da se odradi na 558 pošto zbog preradjenog sedišta se često desi da zveknem glavom u plafon preko nekog razora.
mozda bih mogao i ovaj tanki da rasečem pa polako ubacim parce i podignem ga. Koliko je visok ovaj beli deo samo znaš li? Ima dobrih 15ak cm čini mi se

Za moju kabinu je bilo dovoljno jedna tabla lima.... Odneo kod limara i uz moju ličnu asistenciju odrađeno savijanje prema unapred pripremljenom radioničkom crtežu....
Ostalo sam sve odradio kući. Jedino sam mogao malo kvalitetnije da odradim farbanje, ali neka....

- - - - - - - - - -

Mityoo jasi li ovaj krov povišeni radio sam ili je tako fabrički? čini mi se da ovakvih nije bilo na 539 a meni bi tako nešto trebalo da se odradi na 558 pošto zbog preradjenog sedišta se često desi da zveknem glavom u plafon preko nekog razora.
mozda bih mogao i ovaj tanki da rasečem pa polako ubacim parce i podignem ga. Koliko je visok ovaj beli deo samo znaš li? Ima dobrih 15ak cm čini mi se

Za moju kabinu je bilo dovoljno jedna tabla lima.... Odneo kod limara i uz moju ličnu asistenciju odrađeno savijanje prema unapred pripremljenom radioničkom crtežu....
Ostalo sam sve odradio kući. Jedino sam mogao malo kvalitetnije da odradim farbanje, ali neka....
 
Sta mislite kakve posledice po motor mogu biti posle loma dela AC pumpe, slomljeni deo je zavrsio karteru motora. Traktor je radio oko 3-4 sata do pronalaska kvara.

2014-08-07-195315.jpg
 
Samo mi nije jasno kako je taj odlomljeni deo mogao dospeti u karter motora??? Meni se isto desilo da se jedan deo odlomio od pogonskog nosa AC pumpe ali je ispao kad sam skinuo AC pumpu
 
Nazad
Vrh