IMT

Juce uslikan IMT-5"8"7 Moguce da je promenjen motor i stavljen od kamiona moglo bi da se upita prodavac o nekim savetima ...
33ll99c.jpg
 
Brat ga ima na mf-u 178 i motor je sasvim OK i nema neke uočljive razlike prema prijašnja dva ( perkins i imr ali od viličara) s time da je stavljena Bosch pumpa od traktorskog motora tj. od perkinsa ( CAV ) s originalnom pumpom je brži ali teže povuče tj. ima manji zakretni moment.
 
Kombajner nisi pitao koliko ga dugo taj prodaje i koliko ga ceni.... Ako mislimo na siti taj ga prodaje od kad ja znam za sebe... :haha: Jer to onaj dole slikan pored mlina (ne Euro mlina)....????
 
Jeste ciro to je taj traktor,stoji pored bivse kasarne inace taj covek sto prodaje taj traktor je izbeglica,pa se bavi trgovinom al je muljator teski,inace ovo mu je drugi traktor koji prodaje,onaj 577 od ranije sto je prodavao 5-6 godina najzad utrapio nekome cini mi se da je tu bilo nekih problema sa papirima a i ima bezobrazne cene za taj 577 je trazio 13000eura a ovaj 587 ceni 9000 cini mi se...Sve u svemu trebalo bi ga se kloniti...
 
Znaci i ti znas tog izbeglicu.... :osmeh: Bas tako taj 577 je imao problema sa papirima jer je doteran iz hrvatske a trazio je za njega MNOGo...

Nisam znao da ga je prodao mislio sam da je to ovaj traktor sto postavio kombajner.... KLONITEGA se ljudi...
 
@lakarije

Na traktoru bolje ide sa velikim klipovima jer ima veci obrtni moment. Uvek mozes prebaciti razvod i PVP ako ti se ne svidi kako ide sa kamionskom pumpom i najbitnije je sto to mozes uraditi bez skidanja motora sa traktora , samo ti kolevka, hladnjak i propeler smetaju da nesmetano odradis posao.
 
upravo sam juce zavrsio sa sklapanjem motora od tama 60 na 567 i mogu vam reci najebotina teska
ko resi da ugradjuje nece biti nimalo jednostavno
kompletan dekli se vadi,kao i zvi zupcanici,bregasta takodje,menja se kompletan izvod za vodu na glavi
karter takodje sa svim deklijima oko kartera,bregasta takodje mora traktorska da se stavi
u principu rastura se sve ko za generalnu,samo sto se klipovo ne vade
motor namopntiran sinoc na traktor i upaljen
danas zavrsavanje sklapanja ostatka,veceras ili sutra stizu i slicice :)
a traktorski motor nemam volje da sklapam :DDDDDDDDD
 
ako je stavlen neki drugi ko god da g aje stavljao morao je debelo da se pomuci i sada razlike nema nikakve
samo trebas da znas jel to motor od 60 konja ili 70
tu vec ima razlike u zamajcu
 
ako je stavlen neki drugi ko god da g aje stavljao morao je debelo da se pomuci i sada razlike nema nikakve
samo trebas da znas jel to motor od 60 konja ili 70
tu vec ima razlike u zamajcu
upravo neznam dali je nešto karabuđeno ili ima fabrickih konja ili nešto više otkud znam koliki mu je zamajac ako može da se ako se skine anaser da se izmeri zamajac pa da se tako vidi.
 
sa koje strane je alnaser gledano sa sedista kad gledas a sa koje je auspuh
tako cu ti ovas posla definisati koji ti je motor
M34T alnaser sa desne strane gledano iz sedista a auspuh sa leve
dok je na S44 obrnuto
alnaser sa leve a auspuh sa desne
 
M34 motor je njegov noje budzeno nista
tako da neams problema da montiras motor od 560
samo proveri da je motor bas sa traktora,jer ako je sa kamiona
imaces da prepakujes sve sa tvog motora na taj kamionski a to znaci bar 3 dana posla nervoze i muke kao sto sam ja radio
 
M34 motor je njegov noje budzeno nista
tako da neams problema da montiras motor od 560
samo proveri da je motor bas sa traktora,jer ako je sa kamiona
imaces da prepakujes sve sa tvog motora na taj kamionski a to znaci bar 3 dana posla nervoze i muke kao sto sam ja radio
ovo sve na traktoru i on radi samo sam sam razmišljao da ga prodavci nisu nešto prepravljali da nije slapan od više traktora kasno došao na forum i procitao kakvi su lopovi tamo odakle je traktor jer za sada nemam potrebu da menjam motor samo sitnice da sredim menjac i kocnice
 
Nazad
Vrh