IMT

Pa bez kabine sigurno oko 8000 a on nudi i tu opciju ma pretero je sve merre sa cenom .Nema osecaja za cenu uopste !
 
Zaboravio sam zasto je ovaj skuplji uracunao je covek posle kupovine koliko je jos ulozio u njega pa zato.. :osmeh:
 
Vidim stavljate slike svojih lepotana koji su negde cuvani pod staklenim zvonom:osmeh:
Evo slike mog 540 sa preko 20000 radnih sati,tek razradjen:haha:Kasnije je dobio novo odelo koje ce jednog dana opet izgledati ovako:haha:
6te4c1.jpg
 
Vidim stavljate slike svojih lepotana koji su negde cuvani pod staklenim zvonom:osmeh:
Evo slike mog 540 sa preko 20000 radnih sati,tek razradjen:haha:Kasnije je dobio novo odelo koje ce jednog dana opet izgledati ovako:haha:
6te4c1.jpg

Mirko pretpostavljam da ga koristis i u vocarstvu. Koliko siroku frezu vuces sa njim i kako se ponasa?
Traktor koji radi ne moze mnogo lepse da izgleda!
 
Mirko pretpostavljam da ga koristis i u vocarstvu. Koliko siroku frezu vuces sa njim i kako se ponasa?
Traktor koji radi ne moze mnogo lepse da izgleda!

E tu se apsolutno ne slazem sa tobom Sasa... Trakotr koji radi moze odlicno da izgleda ali je to do vlasnika i do odrzavanja.. I moj Vladimirec ima preko 10.000 radnih sati (mozda i vise davno ne radi brojac) a nigde nije ni naj manje udaren ili iskrivljen!!! Isto kao i moji ostali traktor ali to je sve do vlasnika... Ima mnogo IMT 539 novijuh od mog sa manje radnih sati a vec nemaju stakla na kabini a moj idalje sve fabricki pa cak i oni kederi na blatobranima... Ko odrzava masine njemu sa traktori kao novi.. A ko ih ne odrzava vadi se na to kako se traktor naradio pa nemoze lepse da izgleda... :ppozdrav: Izvinjavam se ako se neko nasao prozvan nije mi to bila namere niti da se posvadjam sa nekim.. :ppozdrav:
 
ima likova kod mene u selu a verovatno i u svakom selu nov da mu daš vrlo brzo bi izgledao starije od onog mog 87 god.

Kod mene je skoro celo selo takvo... Svaka cast izuzecima.. A uglavnom najugrozeniji traktori kod mene u selu su Ursus i IMT 539-533.. Jedan lik kupio skoro nov 539 izgleda uzasno sav polomljen iskrivljen izvaren i vec mu radi generalku!!!!
 
Pa sta je radio sa njim kad odma radi generalku.

Koliko sam cuo negde je udario i razbio filter za ulje pa ga tako terao idalje dok traktor nije zaribao..

- - - - - - - - - -

razumijem da se traktor ošteti i kad se pazi ali odma se popravlja i sređuje a ne što polomi i iskrivi da takvo ostane

Bas tako,i meni se desilo nekoliko puta da razbijem zmigavce i na traktorima i na prikolicama ali odmah kupim nove i namontiram i to uvek par.. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh